18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Lázně zachránily alespoň remízu

KONSTANTINOVY LÁZNĚ - K. Lázně - H. Huť 2:2

Fotbalisté Konstantinek hostili v dalším kole 1. B třídy Heřmanovu Huť, se kterou v průběhu utkání prohrávali už 0:2. V závěru, kdy hosté dohrávali bez dvou vyloučených hráčů, zachránily alespoň remízu. Lázně se nechaly zaskočit aktivní a agresivní hrou hostů. Přesto měly míč častěji na svých kopačkách a Hoffmann se dostal do dvou slibných brankových příležitostí. Při první skončila jeho střela na boční síti, další ztroskotala na špatné přihrávce. Ve 32. minutě přišel dlouhý výkop brankáře hostů a po zaváhání obrany šla Heřmanka zásluhou Cajthamla do vedení – 0:1. Zbytek poločasu se už odehrál bez brankových příležitostí mezi šestnáctkami. Jak první poločas skončil, tak druhý začal. Vše podstatné se odehrálo od 73. minuty. Prakticky během dvou minut viděli dva hráči hostů červenou kartu. Nicméně, v 76. minutě skončil trestný kop z 33 metrů překvapivě za zády Štefla – 0:2. Lázně se pomalu sbíraly ze šoku a v poslední desetiminutovce odvrátily porážku. Nejdříve snížil v 84. minutě Bock a vyrovnávací branka přišla o čtyři minuty později z kopačky Rašína – 2:2. “Mužstvo ukázalo morálku, když to ani za stavu 0:2 nezabalilo a v posledních minutách dokázalo vyrovnat. Škoda, že jsme nešli do vedení, zápas by se vyvíjel jinak. Vzhledem k průběhu utkání jsme nakonec s bodem spokojeni,“ hodnotil utkání asistent trenéra S. Konstantinovy Lázně Pavel Rašín.

S. Konst. Lázně – S. Heř. Huť 2:2. Poločas: 0:1. Branky: 84. Bock, 88. Rašín – 32. Cajthaml, 76. Lauko. Rozhodčí: Požárek. ŽK: 2:6. ČK: 0:2. Diváci: 100.

K. LÁZNĚ: Štefl – Bock, Vaněk, Michal Pohlot, Píha, D. Hoffmann, Rašín, M. Pohlot, Hampapa, Zabloudil, Bubeníček. Střídal M. Hoffmann.