22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Souhrné informace o krajském přeboru.

Střelci Rapidu se konečně probudili.

Ve 23. kole krajského přeboru zvítězil Touškov v Klatovech a opět získal na čele tabulky tříbodový náskok. Chrást doma opět neuspěl, ten­tokrát podlehl v derby sever­ního Plzeňska nejtěsnějším rozdílem Horní Bříze.
Staňkov - SK ZČE Plzeň  l:1
Po první vyrovnané půli měli po změně stran domácí stálou převahu. Příležitosti měli Řeháček, Vachtl a dvakrát Trhlík, ale hosté bod uhájili.
Nejlepší hráči: Gust-Levý. Po­ločas: 1:1. Branky: 34. Řeháček - 33. Krystl. Rozhodčí: Štrincl. ŽK: 1:4. Diváků: 80.
Staňkov: Vacík - Hrach, Štver­ka, Gust, Hónig (80. Doležal, Janka, Trhlík, Řeháček, Plas, Regál, Russ (65. Vachtl). Trenér V. Šindler.
SK ZČE: Řezáč - Levý, Staněk, Karadžov, Ulč (85. Vacek), Šne­berk, Bačkovský, SpSrl, Mičan (77. Svatoš), Rout (46. Vodička), Krystl. Trenér J. Urbánek.
Rapid Plzeň – Chodov   5:0
Rapid měl výborný nástup a po osmi minutách vedl již 2:0. Pak měli hosté jedinou šanci, ale míč skončil na tyči. Po pře­stávce v pohodě hrající domá­cí přidali další tři góly a poprvé na jaře se radovali z výhry.
Nejlepší hráči: Lavička - M. Ho­lar. Poločas: 2:0. Branky: 3. Korda, 8. Jílek, 66. Václav, 70. a 83. Lavička. Rozhodčí: Kořínek. U: 1:2. Diváků: 80.
Rapid: Štrunc - Peroutka, Met­lický, Lavička, Pata, Hucl, Korda, Jílek, Šimsa (74. Brabec), Liška (64 Václav), Zaoral. Trenér M. Nádherný.
Chodov: Staviarsky - Jan Kapic Kuboušek, M. Holar, J. Chmelík Malzer, Hála, P. Holar, Smazal Krakeš, Kobes. Trenér M. Chmelík.
Tachov- Domažlice  2:2
Po opatrném úvodu se ujali taktovky hosté a získali jedno brankový náskok. Po hodině hry přidali druhou branku, ale Tachov vzápětí snížil a v hektickém závěru v nastaveném čase dokázali vyrovnat.
Nejlepší hráči: Čížek – Šámal. Poločas: 0:1. Branky: 61. Braun, 90 Pikl - 26. Tesař, 59. M. Šot. Rozhodčí: Urban. ŽK: 1:6. ČK: 0:1 (90. Černý). Diváků: 200.
Tachov: Valenta - Braun, Opava, Kaše, Šácha, Gabčo, Čížek, J. Viterna, Augustin, Habart, Hobza (66. Pikl). Trenér P. Hudec.
Domažlice: Mleziva - Strejc, Te­sař, Janeček, Rejthar, Černý, Šá­mal, M. Šot (79. Váchal), Mifek (89. Kubica), Schötterl (90. Nejdl), Mach. Trenér M. Moravec.

Manětín - Sušice 0:0

V pohledném utkání měli domácí trvalou převahu, ale své šance promarnili, hosté, bojující o záchranu odjížděli s cenným bodem.
Nejlepší hráči: M. Pátek - Kočí. Rozhodčí: Kopejtko. ŽK: 2:2. Divá­ků: 250.
Manětín: Pochobradský - Fuchsa, Pleyer, Spal, Dlouhý, Bouška, Hůlka, Stejskal, Cibula, Mikulík, M. Pátek. Trenér J. Pátek.
Sušice: Kindelman - Kodýdek, Hoda, Klíma, Kočí, T. Marek, Prch­lík (69. Hubáček), Hrach, J. Cihlář (88. Hupka), Sládek, Hlaváč (46. Ju­nek). Trenér L. Vašica.

Chanovice - Holýšov  3:3

Domácí měli v první půli šest šancí, ale do vedení šli hosté gólem do šatny. Po pře­stávce vedl Holýšov už 3:1, Chanovice ale dokázaly za­chránit alespoň bod.
Nejlepší hráči: Varga - Tlustý. Poločas: 0:1. Branky: 63. Poláček, 79. (PK) Varga, 85. Kocour - 45. Ha­merník, 56. Tlustý, 67. (PK) Pro­cházka. Rozhodčí: Tyc. ŽK: 2:2. Di­váků:150.
Chanovice: Daněk - Srb, Frýzek, Varga, Poláček, Šimsa (61. D. Pav­lovský), Kučera (79. Hnídek), Tafat, L. Pavlovský, Kočí, Kocour. Trenér P. Běloušek.
Holýšov: Vasko - Nový, Hamer­ník, Stanislav, Bečvář (84. Dostá­lík), Heller (87. Šimka), Chalupa, Jeniš (90. Teršl), Tlustý, Procházka, Lukáš. Trenér Z. Daněk.
Přeštice-Rokycany   2:3
Hosté zejména zásluhou Kučery vedli již o tři branky, Přeštice dokázaly v závěru pouze korigovat.
Nejlepší hráči: Šindelář - Kuče­ra. Poločas: 0:2. Branky: 77. (PK) Šperl, 90. Ostrolucký - 35. a 55. Ku­čera, 38. Mochňák. Rozhodčí: Kaf­ka. 2K: 1:2. Diváků: 150.
Přeštice: Rajko - Mareš (20. Bouc), Kuneš, Procházka, Ostro­lucký, Benedikt (60. Kožíšek), Šin­delář, Gerstner, Kaas, Švarc (71. Šobr), Šperl. Trenér J. Roud.
Rokycany: Vild-Rýdl, Mochňák (73. Krchov), Čihák, Brož, Tobr­man, Mraček, Papáček, Kohout, Procházka, Kučera (84. Abrt). Tre­nér P. Aubrecht.
Klatovy B - M. Touškov 1:3
V prvním dějství získali domácí jednobrankový ná­skok, ale po přestávce hosté přidali a třemi góly otočili skóre ve svůj prospěch.
Nejlepší hráči: nikdo - Nosek. Poločas: 1:0. Branky: 30. Presl - 53. Nosek, 65. M. Scheinherr, 79. Lam­bor. Rozhodčí: Schneider. ŽK: 3:3. Diváků: 220.
Klatovy B: Herman - Vacovský, Hromada, Fait, Jakubec, Šlechta (71. Votípka), Vítovec (84: Popelka), Beneš, Sysel, Z. Toman (86. P. To­man), Presl. Trenér J. Palivec.
M. Touškov: Nikrmajer - Bruha, Kluska, Fürbacher, J. Scheinherr, Lambor (90. Vrba), Nosek, Havlí­ček, Karbusický, Brand, M. Sche­inherr (86. Šesták). Trenér M. Ma­reš.
Chrást - Horní Bříza 0:1
Po chybě domácích se hosté brzy ujali vedení. V dalším průběhu bránili těsný náskok a podnikali rychlé brejky. Po přestávce měli Chrástečtí jas­nou převahu, ale vinou špatné koncovky nedokázali ani vy­rovnat.
Nejlepší hráči: Bláha - Fráz. Po­ločas: 0:1. Branka: 15. Fráz. Roz­hodčí: Kožár. ŽK: 3:4. Diváků: 260.
Chrást: Bláha-Diviš, Král, Brý­la, Kučera (20. Diepold), Mojžíš, Ranc, Fiala (80. Kroc), Haidelma­yer, Křen (46. V. Tyr), M. Tyr. Tre­nér J. Aubrecht.
H. Bříza: Mizera - Šimice, Ga­dač, Krůs, Fráz (80. Prusík), Pauk­ner, F. Rozmara, Kohout, Jagerčík, P. Chocholatý (88. Vacek), Janka.  Trenér F.Sudík.