17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Vraždění benešovských neviňátek

Benešov/ Divizní fotbalisté Benešova jdou od porážky k porážce a v nastoleném tempu pokračovali i v domácím utkání s Loko Vltavín Praha.

SK Benešov - Loko Vltavín Praha   0:4

Utkání, hlavně v prvním poločase, přineslo jen boj. Hosté však rychle vstřelili v 6. minutě gól po trestném kopu a hlavičce Pečeni, což domácí zaskočilo, tak, že si za celý zápas nevypracovali šanci. Hosté ale po brance již do poločasu také nic světoborného nevymysleli.

Po přestávce se začal tlačit Benešov dopředu, ale v 64. unikl Socha Holubovi, poradil si i s brankářem Kuncem a do prázdné branky vsítil druhý gól Vltavínu. Domácí padli na dno a hosté si v útoku dělali, co chtěli. Nejprve vytáhl Kunc dělovku Kozáka z trestného kopu. V 74. minutě si narazil Oliva míč a uklidil ho k tyči. Poslední hřebíček do benešovské rakve přitloukl za čtyři minuty Socha po úniku Freislera.

„Byli jsme si vědomi důležitosti utkání a potřebovali jsme konečně vyhrát. Bohužel jsme nezvládli začátek a dostali rychlou branku. Poté jsme se trápili a soupeř nás přehrával ve všech činnostech. My jsme si za celý zápas nevytvořili šanci a neohrozili hostující branku, čili zákonitě dopadlo utkání pro nás špatně. Zápas jsme nezvládli psychicky,“ byl rozčarovaný kouč Benešova Ladislav Fiala.

Branky: 64. a 78. Socha, 6. Pečeňa, 74. Oliva. Rozhodčí: Kotalík. ŽK: Chomát, Turek – Bureš, Kozák, Bartůněk, Freisler. Diváci: 205. Poločas: 0:1.

SK Benešov: Kunc - Hanousek, Holub (79. Braný), Chomát, Křivohlavý – Žák, Bárta, Havlín, Štěpán (71. Bubeník) – Čáp (66. Prikner), Turek.