22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Rozvadovští vyhořeli v Klatovech

KLATOVA - Rezerva Klatov porazila Rozvadov 3:2

V dalším kole 1. A třídy zajížděl nováček soutěže TJ Rozvadov na hřiště poslední rezervy Klatov. Hosté vyhořeli a připravili svým příznivcům nepříjemné překvapení. Po slabém výkonu prohráli 3:2. Pro hosty začalo utkání velmi dobře. Po centru Roháče a hlavičce Chady vedli už v první minutě 0:1. V další části utkání se hrál fotbal průměrné úrovně.

Rozvadovští v desáté minutě J. Horáčkem a v 15. minutě Zd. Horáčkem pohrdli zvýšením vedení a přišel trest. Běžela 29. minuta a domácí během dvou minut nejen vyrovnali, ale šli ještě do vedení – 2:1. Obrat potvrdili ještě ve 35. minutě, kdy se trefil Votípka – 3:1. Po změně stran se čekal nápor hostů, ale ti se do vážnější příležitosti, stejně jako domácí, nedostali.

V 76. minutě snížil po samostatné akci Chada na 3:2, ale do konce zápasu už se skóre nezměnilo. „Nehrajeme to, co si řekneme před utkáním. Zbytečně chybujeme, soupeř nás potrestá, my ale šance proměnit nedokážeme. Nedaří se nám, musíme si to v týdnu rozebrat,“ řekl bezprostředně po utkání hodně zklamaný trenér TJ Rozvadov Jan Sopko.

TJ Klatovy B – TJ Rozvadov 3:2. Poločas: 3:1. Branky: 29. Mirgla, 31. Rendl, 35. Votípka – 1. 76. Chada. Rozhodčí: Malinčák. ŽK: 4:0. Diváci: 60. ROZVADOV: Bobčík – Sopko, Opava, Karban, Zd. Horáček, Pták, Roháč, Bečvář, Hanko, Chada, J. Horáček. Střídali Růžička, Kupilík a Svoboda.