Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALZtrátu výhry odnesly dveře.

Domažličané, dotahující se na první příčku fotbalového krajského přeboru ztratily v Tachově v nastaveném čase dvoubrankový náskok a při odchodu ze hřiště jejich hráči zničili dveře.
„Po zápase hosté prokopli vchodové dveře do kabiny. Neunesli vyrovnávací gól v nastavení, který vstřelil Pikl. V závěru hosté zdržovali, jen se váleli po hřišti a rozhodčí Urban nastavil šest minut," lí­čil incident Rostislav Vachá­lek, sekretář Tachova, a dodal: „Sudí pískal špatně, ale chyby rozděloval na obě strany. Hos­té se vymlouvali, že zničené dveře nebyli od jejich kabiny, ale před tím byly v pořádku."
Předseda hostujícího celku Jaroslav Ticháček viděl za vším psychiku. „Planou emo­ce. Ta díra ve dveřích tam byla možná už dřív, ale ať mi klidně pošlou fakturu a já to zaplatím. Nebude to zase až tak vysoká částka."
Domažličtí nebyli spokojeni s výkonem rozhodčího. „Zápas nezvládl. Za stavu 2:0 pro nás nepískl jasnou penaltu a vy­rovnávací gól jsme inkasovali v 95. minutě. Posledních de­set minut jsme však hráli pa­sivně a jen se bránili," konsta­toval předseda fotbalistů Jis­kry Domažlice Jaroslav Ti­cháček. Na rozhodčí si však domažličtí oficiálně stěžovat nebudou.                    (hoch)

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.