Sušice porazila v derby Nýrsko

KLATOVSKO - Po třech zápasech na hřištích soupeřů nastoupili sušičtí fotbalisté na domácím trávníku s cílem získat po dlouhé době tři body do tabulky I.A třídy v derby s dosud venku velice úspěšnou Okulou Nýrsko


Ilustrační foto

Ilustrační foto
Autor: DENÍK/ Bedřich Klima

Sušice po zásluze zvítězila a připsala si tolik očekávané druhé podzimní vítězství. Devět kol čekali fotbalisté divizní rezervy Klatov na radost z prvního vítězství. Výhra nad nováčkem z Rozvadova jim mimo premiérovou podzimní výhru přinesla i další radost, odpoutání ode dna tabulky.


Do dalšího zápasu na hřišti Blovic, proti kterým se Blovicím v minulé sezoně dařilo, nastoupily Žichovice na rozdíl od domácích v nekompletním složení bez čtyř hráčů základní sestavy. Přesto jejich odhodlání neprodat svou kůži lacino před zraky poměrně početného publika vyšlo, hráči zabojovali a posléze i zabodovali . Blovice - Žichovice 1:1 (1:1; branka hostů: Švehla); Luby – Nepomuk 1:2 (0:2; branky: Švec - Vosyka 2; ŽK: 2:1; ČK: 1:0; diváků: 100); Klatovy B - Rozvadov 3:2 (3:1; branky: 30. Mirga, 31. Votípka, 33. Rendl - 3. a 77. Chada; rozhodčí: L. Malinčák; diváků: 50; ŽK: 4:0); Sušice - Nýrsko 1:0 (0:0; branka: 77. R. Kočí; rozhodčí: Havel; diváků: 100; ŽK: 2:2).

Miroslav Sedlmaier