21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Žáci na plzeňském Smíchově shodně remizovali 1:1

Starší žáci: SK Smíchov Plzeň - Jiskra Domažlice 1:1 (0:0)

V sobotu sehráli st. žáci A mistrovský zápas na hřišti SK Smíchov Plzeň. Vzhledem k tomu, že soupeř se nacházel na posledním místě tabulky se ziskem 0 bodů, hráči soupeře zatlačili od úvodního hvizdu na jeho polovinu. Soupeř
organizovaně bránil a našemu mužstvu se stále nepodařilo vstřelit gol. Hráči postupně znervozněli a místo aby hráli kombinační hru a do pokutového území se dostávali po stranách, začali se postupně uchylovat k individuálním průnikům středem hřiště, které soupeř zachytával a tak jsme si za první poločas vytvořili jednu šanci, kterou Zd. Štěpán neproměnil. Poločas skončil nerozhodně 0 : 0. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a hráči i přes domluvu v kabině se opět uchýlili k individuální hře. Ve 43. min. se po zbytečném odehrání do zámezí na polovině hřiště soupeř dostal k ojedinělému protiútoku a po chybách obránců u pokutového území, kdy nedokázali odkopnout míč, útočník soupeře prostřelil Z. Krásnického a upravil skore na 1:0 pro SK Smíchov. Hráči opět  soupeře zatlačili k brance, ale po obdržené brance se opět nemohli prosadit proti zhuštěné obraně. V závěrečném tlaku se nakonec po závaru před brankou z blízkosti prosadil Zd. Štěpán a upravil výsledek na konečných 1:1. V zápase se rovněž projevila velká marodka mužstva, kdy ostatní hráči nedokázali chybějící plně nahradit.
Sestava : Krásnický - Čipera, Kalný, Lešek, Škoda - Linkeš, Hamor, Gust, Šimůnek - Čech, Štěpán
Branky : 59 min. Štěpán
Trenéři : V. Sladký, R. Neumann.  Vedoucí mužstva : J. Dufek

Mladší žáci: SK Smíchov Plzeň - Jiskra Domažlice 1:1 (1:1)

Mladší žáci odehráli na Smíchově vyrovnané utkání a po bojovném výkonu remizovali 1:1 po poločase 1:1. Mladí hráči Jiskry začali utkání bez nemocného kapitána Ondry Černého velice vlažně a již ve 4. minutě inkasovali. Po neúspěšném útoku přešli domácí velice snadno obranou Jiskry a osamocený útočník Smíchova sám před brankářem Davidem Vrzalem nezaváhal - 0:1. Poté se hra vyrovnala,Jiskra se pokoušela zdolat domácí obranu a to se jim také v 15. minutě povedlo.Po levé straně se probil do pokutového území Dominik Stróž a střelou pod břevno vyrovnal. Poté se hra uklidnila a tak se v poločase odcházelo do kabin za stavu 1:1. Od začátku druhé půle se ukázala chuť Jiskřanů utkání dovést do vítězného konce a na dlouhou dobu se hrálo pouze na polovině soupeře. Bohužel se Jiskře již nepodařilo vstřelit rozhodující druhou branku, i když si vypracovala slibné šance. 2x pěkně vystřelil Dominik Stróž,1x Lukáš Svoboda, ale ani jedna střela se neujala. Největší šanci druhého poločasu měl na kopačce Martin Buršík st., ale po centru zleva netrefil z voleje branku a tak hráči Jiskry poprvé v soutěži ztratili body. I tak jim za snahu a bojovnost patří dík.
Sestava Jiskry : Vrzal David - Bočan Libor, Poláček Dominik, Zíma Ondra, Jandečka Dominik - Svoboda Lukáš, Dufek Patrik, Kalný Jarek, Stróž Dominik - Jurko David, Buršík Martin st.
Střídali :Buršík Martin ml., Krutina Tomáš (b), Šinál Zdeněk, Žák David, Kobes Lukáš
Trenéři :Bočan Libor st., Copák František st.
Vedoucí mužstva : Dufek Pepa z Milavčí.