Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALOhlasy z utkání Jiskry s Prachaticemi

O nešťastném utkání Jiskry Domažlice s Ta­tranem Prachatice nám po­věděli trenér Milan Dejmek a Jaroslav Ticháček, prezident klubu.
„Myslím si, že to bylo hod­ně nešťastné utkání. Byli jsme lepším celkem minimálně tři čtvrtě zápasu. Měli jsme tam slabší patnáctiminutovku v úvodu druhého poločasu a pak Honza Šmirkl udělal individuální chybu a hráč soupe­ře toho využil. Za vyrovnané­ho stavu měla být penalta a nakonec se hlavní rozhodčí rozhodl pro trestný kop. Měli jsme šance na vítězství. Po­tom si bohužel náš nejlepší hráč Jakub Strejc dal hlavou vlastní gól a na to jsme již ne­stačili zareagovat, protože už byl konec zápasu. Hráči před­vedli velice dobrý výkon," ře­kl k zápasu trenér Milan Dejmek.
„Samozřejmě jsme zkla­maní, fotbal nám dnes ukázal tu horší tvář. Mužstvo si za­slouží pochvalu, hrálo bez šesti hráčů. Hodně nám chy­běli Paul, Bublík, Šámal, Šot a Bahleda a Vacek sice k zápasu nastoupil, ale hrál pouze ně­kolik minut a zranění na jeho hře je znát. V momentě, kdy jsme vyhrávali a sahali po ví­tězství, jsme dostali vyrov­návací gól. Přesto jsme hráli dál, dostávali jsme se k šan­cím. V závěru přišel trest, když si pod tlakem soupeře dal Jakub Strejc vlastní gól. Musím se Jakuba zastat, bě­hem zápasu si dokázal vytvo­řit hodně šancí a tohle se prostě stává. Sahali jsme po prvním místě divizní ta­bulky a je to pořád náš sen," okomentoval zápas Jiskry s Prachaticemi Ticháček a po­děkoval desítkám domažlic­kých fanoušků za podporu v zápase.„Příště hrajeme doma s Příbramí a já věřím, že se ten­tokrát štěstí obrátí na naši stranu," dodal Ticháček.

Jiří Pojar