18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Žáci: Jiskra Domažlice B - Sokol Blížejov 5:0 (2:0)

Jiskra B vs. Blížejov 5:0 (2:0)

V neděli 5. 10. 2008 proti sobě nastoupila mužstva starších žáků Jiskry B a Blížejova. Hráči Jiskry opět  posíleni dvěma hráči základu A mužstva Jakuby Malíkem a Kalným, dostali blížejovské pod tlak, který přetavil v branku již v 17. vteřině utkání po samostatné akci druhý jmenovaný. V minutě 22. se dostal k dlouhému odkopu domácí obrany Luboš Řezáček a zvýšil na 2:0. Ve 26. minutě kopal Jan Vlček penaltu za faul na Kalného v pokutovém území a střelu nasměřoval do levé tyče branky hostů. V minutě 36. tedy již na počátku druhé půle si na levém křídle pohrál se třemi protihráči Petr Strnad a jeho centr do pokutového území zakončil Jan Vlček střelou do pravého horního růžku  branky Blížejova. Ve 44. minutě se dostal s míčem do šestnácky Jakub Kalný, povedeným hokejovým blafákem si pohrál s hostujícím brankářem a skóroval do prázdné branky. V 55. minutě ukončil brankový účet zápasu po centru Lukáše Kneblíka střídající Jiří Janoušek brankou na 5:0 ve prospěch domácích.

Sestava Jiskry Domažlice B: René Šperl - Petr Strnad, Tomáš Dvořák "C", Jakub Malík, Jan Kohout - Jakub Kalný, Jan Vlček, Jan Kůst, Tomáš Hruška - Lukáš Kneblík, Luboš Řezáček.
Náhradníci:Jiří Janoušek, Ondřej Nechoďdomů, Jakub Fišer, David Žák.

Trenéři: Josef Štefek, Ivan Major