12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

V Tachově se pálilo ostrými

Magnetem devátého kola fotbalové divize bylo derby v Tachově, ve kterém domácí nováček přestřílel vejprnickou Slavii. Duel o první příčku mezi Prachati­cemi a Domažlicemi skončil smolnou prohrou hostů. Po­slední Klatovy podaly ve Vo­ticích statečný výkon a pro­hrály až v závěru duelu.

Tachov- Vejprnice 5:3
Nevídané střelecké před­stavení zahájil hned v úvodu Hudec z trestného kopu. Po faulu na Lad. Čížka proměnil penaltu Malý a týž hráč po půlhodině hry přesným lo­bem stanovil poločasový účet.Když v úvodu druhé půle po akci a centru Hudce završil Malý hattrick a zvýšil na 4:0, dostali se ke slovu i hosté, kteří v poli předváděli dobrý výkon. Snížení obstarali M. Holý s Lówym, a když si Vej­prničtí vstřelili pátý gól sami, uzavřel střeleckou přestřelku M. Holý. Nováček dal soupeři příliš chybujícímu v defenzi­vě lekci z produktivity.
Poločas: 3:0. Branky: 2. Hudec, 22. z PK, 30. a 46. Malý, 77. vlastní D. Štefánek - 64. a 80. M. Holý, 75. Löwy. Rozhodčí: Kalenda. ŽK: 2:2. Diváků: 250.
Tachov: Makó - L. Viterna, Eli­jaš, Braun, Kabourek (82. Šácha) - Machač (82. Habart), Lad. čížek, Hutta, Hudec - Malý, Chval (61. Rulf). Trenér Miroslav Chada.
Vejprnice: Hajžman-Aubrecht, Stanislav, Havránek (53. D. Štefá­nek), Mančál (76. Gruber) - Löwy, Davídek (46. P. Horváth), J. Bie­dermann, Košťál - Kučera, M. Ho­lý. Trenér Jaromír Mysliveček.

Prachatice-Domažlice 2:1
Na půdě vedoucích Pracha­tic sehráli Chodové hodně smolné utkání. I bez Šámala, Šota a Bahledy byli aktivněj­ším celkem a zasloužili si zví­tězit. Po dvaceti minutách hry nacentroval z trestného kopu Mužík a obránce Strejc z ma­lého vápna poslal přesnou hlavičkou hosty do vedení. Jihočeši se do žádné šance v první půli nedostali.Hosté pokračovali v kvalitní hře i po přestávce. Vyloženou šanci spálil Mašek, kdy po só­lu na brankáře přestřelil. Po faulu na Manowetze nařídil rozhodčí penaltu, na pokyn asistenta ji však odvolal a na­řídil trestný kop, z kterého Mužík orazítkoval tyč. Domá­cí srovnali skóre čtvrt hodinu před koncem, a když utkání směřovalo k remíze, centr Frnocha si poslal nešťastně Strejc hlavou do vlastní sítě.
Poločas: 0:1. Branky: 75. Janou­šek, 88. vlastní Strejc - 23. Strejc. Rozhodčí: Lerch. ŽK: 3:2. Diváků: 290.
Domažlice: Mleziva - Strejc, Šmirkl, Tesař, P. Cihlář - Zb. Čer­ný, V. Rada, Mužík, Manowetz - Schötterl (87. Vacek), Mašek.  Tre­nér: Milan Dejmek.

Votice-Klatovy 3:1
Klatovští mladíci podali na půdě favorita velmi dobrý výkon a o zaslouženou remízu přišli až v samotném závěru vyrovnaného utkání. Votice získaly Bartolšicem vedení po půlhodině hry, ale další gólo­vé příležitosti si v prvním po­ločase už nevytvořily.Po obrátce nacentroval z pravé strany obránce Rendl a Beneš střelou k tyči vyrovnal na 1:1. Další slibné šance Kla­tov propásli Matějka s Meszá­rosem, a tak dvě minuty před koncem udeřil gólem domácí Bareš. V samotném závěru Votice výhru pojistily: exli­gový kanonýr Siegl přihrál svému synovi, který vstřelil svůj první divizní gól.
Poločas: 1:0. Branky: 33. Bartol­šic, 88. Bareš, 90. Siegl ml. Roz­hodčí: Langer. ŽK: 1:1. Diváků: 200.
Klatovy: Lorenc - Bouberle (37. Zedník), M. Viktora, Hovorka, Rendl - Matějka (74. Pavlík), Mes­záros, Gyórgy, J. Cihlář, Bušta - Beneš (90. Mirga). Trenér Jiří Toman.