12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Stod rozstřílel Klenčí.

V dalším kole I. B třídy zavítal tým klenečského Spartaku na hřiště čtvrtého celku tabulky Stoda. Domácí porážku 2:4 od Bělé neodčinil. Naopak. Ve Stodě Klenčí pět­krát inkasovalo a ve svých řa­dách nenašlo žádného střelce. Stále tak čeká na první jarní body.
Stod - Klenčí   5:0  (3:0)
Hosté do zápasu nevstoupili dobře a gólman Ledvina již v osmé minutě inkasoval, když se po jeho faulu ve velkém vápně kopala penalta, kterou bezpečně proměnil domácí ka­nonýr Patrik Pleizner. Stod měl herně navrch a KIenčí se od úvodních minut jen bránilo na své polovině. Dalšího pokutového kopu se domácí dožadovali opět v 17. minutě, ale píšťalka rozhodčí­ho zůstala němá. I přesto se minutu nato dočkali druhé branky, když Pleizner využil ideální vysunutí od svého spo­luhráče a nedal Ledvinovi šan­ci - 2:0. Po půlhodině hry popr­vé zahrozili hosté, ale se střelou Talaše si gólman poradil. Mi­nutu nato pálil Psutka nad.
Ve 43. minutě přidali Stodští další branku, která ale pro ofsajd nebyla uznána. Do šaten šli domácí přece jen s tříbran­kovým náskokem, když samo­statný nájezd proměnil Dušek.
Pět minut po změně stran dovršil hattrick kanonýr Pleizner, když střelou z 22 met­rů zvyšoval na 4:0. Dvacet mi­nut před koncem zkoušeli brankáře Hula s Řezníčkem, ale nebyli úspěšní. Zato domá­cí v 75. minutě přidali další gól a upravili na konečných 5:0.
Klenčí: Ledvina (46. Pivoňka) - Osvald, Psutka, Pavel Řezní­ček, Vejmelka - Talaš (86. Čer­ný), Jaroslav Řezníček, Pavel Sokol, Weber - Hula (67. Houdek) a Čech.

Trenéři: Radek Talaš a SamiHemissi.           (mif)