26 27 28 29 30

Dorosty Jiskry vybojovaly 4 body

Starší dorost

Jiskra Domažlice - FC Graffin Vlašim 3:3 (0:2)

Zápas,který se pro domácí po prohraném prvním poločase nevyvíjel nejlépe, nakonec skončil remízou.
Jiskra začala mírným tlakem, když ve 3. minutě střílel Ferra vedle. V 18. minutě zahrával Hartl trestný kop, který hosté odvrátili na roh. Trestný kop pak zahrál také Havlíček ve 22. minutě, ale pouze do zdi. Minutu na to však hosté přehráli obranu Jiskry a šli do vedení - 1:0. V 32. minutě si domácí brankář Korba poradil s trestným kopem hostů. 37. minuta přinesla rohový kop, který zahrál domácí Hartl. Ten hosté odvrátili k Pavlíčkovi, ale jeho střela šla vedle. Druhý gol hosté přidali ve 44. minutě. Po ztrátě míče ve středu pole hostující hráč přehodil Korbu - 0:2.
Do druhého poločasu vstoupila Jiskra velkou šancí Pavlíčka, který postupoval sám na branku soupeře, ale jeho střela těsně minula branku. Ve 49. minutě Pavlíček ideálně uvolnil Havlíčka, ten si však dal míč daleko od nohy a brankář hostí jeho střelu chytá. Břevno branky hostujícího týmu pak v 51. minutě nastřelil opět Havlíček. V 56. minutě zahrál trestný kop Hartl přímo do zdi hostů. První gól do sítě hostů přišel v 59. minutě, když Hartl pěkně přihrál na Zlámala a ten se nemýlil - 1:2. V 66. minutě prošel do vápna hostí Havlíček, byl faulován a odpískanou penaltu proměnil Hartl - 2:2. V 78. minutě po rohovém kopu hostů nechala obrana Jiskry pohodlně skorovat hostujícího hráče - 2:3. Hosté pak zahrozili ještě jednou v 80. minutě, ale jejich střela šla nad. Vyrovnání na konečných 3:3 přinesla poslední minuta zápasu. Hartl byl hostující obranou faulován ve vápně. Následný pokutový kop s přehledem proměnil Zlámal.

Jiskra:
Korba - Mastný, Zlámal, Ouřada, Ferra - Waldmann, Hartl, Vísner, Pavlíček - Havlíček (71' Škrabal), Sova (50' Minařík).
Trenéři: Brichcín, Palovič.

Mladší dorost

Jiskra Domažlice-FC Graffin Vlašim 2:0 (2:0)

Druhou výhru mladšího dorostu zařídil v prvním poločase dvěma goly Liebl.Druhý poločas si Jiskra náskok s přehledem pohlídala. Jiskra vstoupila do utkání velmi aktivně. Už v 1. minutě střílel vedle Liebl. Ve 3. minutě zatáhl Šinál po levé straně míč, nahrál Vogeltanzovi jehož střela se odrazila k Lieblovi, který vstřelil první branku utkání-1:0. Ta samá trojice zatopila hostující obraně také v 8. minutě, ale Lieblovu hlavičku brankář hostí chytil. V 11. minutě střílel Kubina nad. Hosté zahrozili v 15. minutě, ale jejich šanci Čapský vyrazil na roh. V 21. minutě se dostal ke střele Kubr - vedle. Ve 32. minutě si poradil se střelou hostí Čapský. Hned z protiutoku střílel Kubr, ale jeho nepřipravená střela šla mimo. Taktéž mimo bránu šla střela Buršíka z 35. minuty. Druhý gól do sítě hostů přišel v37. minutě. Šinál krásně vysunul Liebla a ten prostřelil brankáře - 2:0. Minutu před koncem poločasu hosté stříleli nad branku domácích. Ve 44. minutě se mohl dočkat hattricku Liebl ale jeho střelu po akci Šinála zastavilo břevno. Hosté měli příležitost ke snížení výsledku v 47. minutě, ale jejich šanci Čapský chytil. Ve 49. minutě Vogeltanz pěkně zatáhl míč před branku hostí, ale jeho střelu brankář chytil. Pak se dostal do tří šancí Lešek. Nejdříve střílel nad a pak jeho samostatný únik brankář vychytal. Do třetice šla jeho střela opět do brankáře. V 70. minutě vyslal na branku soupeře střelu Kubina, brankář však byl na místě. Střídající Korba založil v 73. minutě akci, kterou hosté odvrátili na roh. Do konce zápasu si už domácí výhru bezpečně ohlídali.