Kalendář

<< červen 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Víkendové výsledky

DIVIZE A:

Zápasy 9.kola  
     
  So 04.10. 10:15   FK Tatran Prachatice - Jiskra Domažlice   2:1 (0:1)   více »  
  So 04.10. 10:15   1.FK Příbram B - Jiskra Třeboň   3:1 (2:0)   více »  
  So 04.10. 16:00   SK Marila Votice - Klatovy   3:1 (1:0)   více »  
  So 04.10. 16:00   FK Tachov - SK Slavia Vejprnice   5:3 (3:0)   více »  
  So 04.10. 16:00   SK Motorlet Praha - SK Strakonice 1908   1:0 (1:0)   více »  
  Ne 05.10. 10:15   FK Meteor Praha VIII - FK Hořovicko   1:1 (0:1)   více »  
  Ne 05.10. 16:00   FC ZVVZ (Milevsko) - FK Admira Praha   1:1 (0:0)   více »  
  Ne 05.10. 16:00   SK Benešov - Loko Vltavín (Praha)   0:4 (0:1)   více »  
     
 
 
  Tabulka po 9.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.     FK Tatran Prachatice   web »   9   8   0   1   25:6   9   24  
   2.     1.FK Příbram B   web »   9   6   2   1   32:8   5   20  
   3.     Jiskra Domažlice   web »   9   6   2   1   21:8   5   20  
   4.     SK Motorlet Praha   web »   9   5   3   1   13:5   6   18  
   5.     SK Marila Votice   web »   9   6   0   3   18:16   6   18  
   6.     FK Hořovicko       9   5   2   2   11:8   2   17  
   7.     FC ZVVZ (Milevsko)       9   4   1   4   10:13   -2   13  
   8.     SK Strakonice 1908   web »   9   4   1   4   13:17   1   13  
   9.     Jiskra Třeboň   web »   9   3   2   4   16:15   -4   11  
   10.     FK Meteor Praha VIII   web »   9   3   2   4   12:15   -4   11  
   11.     Loko Vltavín (Praha)   web »   9   3   1   5   17:15   -2   10  
   12.     FK Tachov   web »   9   3   1   5   15:21   -2   10  
   13.     FK Admira Praha   web »   9   2   3   4   14:21   -3   9  
   14.     SK Benešov   web »   9   2   0   7   13:28   -6   6  
   15.     SK Slavia Vejprnice   web »   9   1   0   8   9:22   -9   3  
   16.     Klatovy   web »   9   1   0   8   6:27   -12   3
 
 

KRAJSKÝ PŘEBOR:

Zápasy 9.kola  
     
  So 04.10. 16:00   FC Rokycany - Slavoj Koloveč   2:0 (1:0)   více »  
  So 04.10. 16:00   Dioss Nýřany - Přeštice   2:3 (0:2)   více »  
  So 04.10. 16:00   SKP Rapid Sport (Plzeň) - SK ZČE Plzeň   6:0 (2:0)   více »  
  So 04.10. 16:00   Sokol Manětín - Baník Zbůch   0:2 (0:1)   více »  
  So 04.10. 16:00   SK Senco Doubravka - Sokol Město Touškov   5:1 (2:0)   více »  
  So 04.10. 16:00   SSC Bolevec - FC Spartak Chrást   3:0 (1:0)   více »  
  Ne 05.10. 16:00   FK Staňkov - FK Stafin Holýšov   1:5 (0:0)   více »  
  Ne 05.10. 16:00   FK Horažďovice - Chanos Chanovice   2:1 (2:0)   více »  
     
 
 
  Tabulka po 9.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.     SK Senco Doubravka   web »   9   8   1   0   35:10   13   25  
   2.     FK Stafin Holýšov       9   7   0   2   26:10   6   21  
   3.     FC Rokycany       9   7   0   2   12:6   6   21  
   4.     FC Spartak Chrást   web »   9   5   3   1   24:8   6   18  
   5.     SSC Bolevec   web »   9   6   0   3   23:12   6   18  
   6.     Sokol Město Touškov       9   6   0   3   16:13   6   18  
   7.     SKP Rapid Sport (Plzeň)       9   5   0   4   16:11   0   15  
   8.     SK ZČE Plzeň   web »   9   3   2   4   16:17   -4   11  
   9.     Přeštice       9   3   2   4   12:15   -4   11  
   10.     Slavoj Koloveč   web »   9   3   1   5   24:18   -2   10  
   11.     Sokol Manětín   web »   9   3   0   6   9:29   -6   9  
   12.     Chanos Chanovice       9   2   2   5   9:14   -4   8  
   13.     Baník Zbůch   web »   9   2   1   6   6:30   -8   7  
   14.     FK Horažďovice   web »   9   2   0   7   9:28   -6   6  
   15.     Dioss Nýřany   web »   9   1   2   6   15:19   -10   5  
   16.     FK Staňkov   web »   9   1   2   6   11:23   -7   5

I. A TŘÍDA:

Zápasy 9.kola  
     
  So 04.10. 16:00   Sokol Blovice - Žichovice   1:1 (1:1)   více »  
  So 04.10. 16:00   Sokol Křimice - Jiskra Bezdružice   2:0 (1:0)   více »  
  So 04.10. 16:00   Čechie Příkosice - FO Baník Stříbro   2:3 (0:2)   více »  
  So 04.10. 16:00   Start VD Luby - FK Nepomuk   1:2 (0:2)   více »  
  So 04.10. 16:00   FK Žákava - ZKZ Horní Bříza   0:2 (0:1)   více »  
  So 04.10. 16:00   Město Zbiroh - Keramika Chlumčany   2:1 (1:0)   více »  
  Ne 05.10. 16:00   Sušice - SKP Okula Nýrsko   1:0 (0:0)   více »  
  Ne 05.10. 16:00   Klatovy B - Rozvadov   3:2 (3:2)   více »  
     
 
 
  Tabulka po 9.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.     ZKZ Horní Bříza       9   9   0   0   23:3   15   27  
   2.     FO Baník Stříbro       9   6   2   1   21:9   5   20  
   3.     Město Zbiroh   web »   9   5   3   1   19:11   6   18  
   4.     Keramika Chlumčany       9   5   1   3   19:12   4   16  
   5.     Rozvadov       9   4   3   2   27:15   0   15  
   6.     FK Nepomuk   web »   9   4   3   2   21:15   3   15  
   7.     Čechie Příkosice       9   4   2   3   18:15   -1   14  
   8.     SKP Okula Nýrsko       9   3   3   3   18:18   -3   12  
   9.     Sokol Blovice   web »   9   2   5   2   9:9   -4   11  
   10.     Sokol Křimice       9   3   2   4   17:23   -4   11  
   11.     Sušice   web »   9   2   3   4   11:14   -6   9  
   12.     Žichovice   web »   9   2   3   4   12:22   -3   9  
   13.     Start VD Luby   web »   9   2   2   5   9:11   -4   8  
   14.     FK Žákava   web »   9   1   2   6   12:24   -7   5  
   15.     Jiskra Bezdružice       9   1   1   7   12:23   -11   4  
   16.     Klatovy B   web »   9   1   1   7   5:29   -8   4

I. B TŘÍDA A:

Zápasy 7.kola  
     
  So 04.10. 16:00   Slavoj Stod - Sokol Konstantinovy Lázně   2:4 (0:2)   více »  
  So 04.10. 16:00   Start Bělá n.Radbuzou - Jiskra Domažlice B   0:3 (0:2)   více »  
  So 04.10. 16:00   Sparta Dlouhý Újezd - Tatran Chodov   4:1 (1:0)   více »  
  So 04.10. 16:00   Sokol Bor - Dioss Nýřany B   0:1 (0:0)   více »  
  Ne 05.10. 16:00   Sokol Postřekov - Sparta Sulkov   5:0 (3:0)   více »  
  Ne 05.10. 16:00   Spartak–První chodská Klenčí - Dynamo Horšovský Týn   1:5 (1:1)   více »  
  Ne 05.10. 16:00   Sokol Mrákov - SHH Heřmanova Huť   1:0 (1:0)   více »  
     
 
 
  Tabulka po 7.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.     Jiskra Domažlice B   web »   7   7   0   0   27:5   9   21  
   2.     Sparta Dlouhý Újezd       7   7   0   0   23:8   9   21  
   3.     Sokol Postřekov   web »   7   5   1   1   25:9   4   16  
   4.     Dynamo Horšovský Týn       7   4   0   3   15:7   3   12  
   5.     Sokol Konstantinovy Lázně       7   3   2   2   15:16   2   11  
   6.     Spartak–První chodská Klenčí       7   3   2   2   14:15   2   11  
   7.     Slavoj Stod       7   3   1   3   12:17   -2   10  
   8.     Start Bělá n.Radbuzou   web »   7   3   0   4   12:15   -3   9  
   9.     SHH Heřmanova Huť       7   2   1   4   14:17   -2   7  
   10.     Sokol Mrákov       7   2   1   4   11:15   -2   7  
   11.     Tatran Chodov       7   2   1   4   12:17   -5   7  
   12.     Dioss Nýřany B   web »   7   2   1   4   8:18   -2   7  
   13.     Sokol Bor       7   0   2   5   7:17   -7   2  
   14.     Sparta Sulkov       7   0   0   7   7:26   -12   0