Kalendář

<< leden 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Novinky

Po 15. a 13. kole soutěží (podzim)

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALNa Jiskru čekají Prachatice

PRACHATICE - Stadion Tatranu Prachatice bude v sobotu 4.října od 10.15 hod. dějištěm šlágru divizní skupiny „A“, ve kterém se střetnou aktualně první celek tabulky Tatran Prachatice a druhé mužstvo tabulky Jiskra Domažlice

Autor:
Redakce

V loňské sezoně byli Prachatičtí proti Jiskře dvakrát úspěšní – 2:1 a 4:2.

V minulém kole hrály Prachatice derby utkání v Třeboni. Jiskra hrála po druhé za sebou doma a měla za soupeře nováčka z Milevska.

K utkání v Prachaticích už budou připravení obránce Pavel Vacek a středopolař Michal Bublík. Oba se vrátí do hry po zranění. Na marodce však zůstávají Jiří Šámal a Lukáš Paul. Zdravotní problémy má nadále kanonýr Bahleda, ale k utkání by měl být připraven.

“Samozřejmě se na tento očekávaný duel těším. Nečeká nás tam nic jednoduchého, ale každý soupeř je hratelný. Do Třeboně jsme též odjížděli s obavami a nakonec jsme tam málem vyhráli. Každý zápas je jiný. V Prachaticích to bude jízda nahoru a dolů. Mohlo by nám vyhovovat to, že domácí se budou snažit hrát a my bychom toho mohli využít,“ sdělil k utkání trenér Milan Dejmek.

“Ačkoli hrajeme venku, tak by bylo dobré získat alespoň bod, musíme však zabojovat,“ uvedl obránce Jakub Strejc a dodal: „Byli bychom rádi, aby do Prachatic dorazilo co nejvíc našich fanoušků a vytvořili nám výbornou atmosféru jako v Třeboni.“

Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Ondřej Lerch s asistenty Josefem Vnukem a Pavlem Haltufem, všichni z Prahy. Delegátem bude Pavel Petřík z Plzně.
Odjezd autobusu je v 6.15 hod. ze Střelnice.

Autor: Jiří Pojar