27 28 29 30

Dorosty Jiskry nestačily na Viktorii Žižkov

Starší dorost

Viktoria Žižkov-Jiskra Domažlice 3:0 (1:0)

Starší dorostenci po sérii neproměněných šancí,především z prvního poločasu, přenechali body domácímu mužstvu.
V prvních patnácti minutách dvakrát vystřelili na Korbovu branku domácí hráči. Pak se stále více tlačila před branku hostující Jiskra. Ve 20' Waldmann ideálně vysunul Závodného a ten střílel těsně vedle. Poté přeloboval obranu domácích Pavlíček, za kterou si zaběhl Závodný, ale jeho střela šla opět mimo. Viktoria se dostala ke střele ve 32', která šla nad. V 35' Hartl přihrál na Pavlíčka, ten nacentroval do vápna, ale Závodný byl krátký. Nad branku soupeře střílel také Hartl ve 36'. Z protiútoku se dostalli do velké šance domácí, ale obrana Jiskry byla na místě. Minutu před koncem poločasu Jiskra špatně zahrála ofsajd systém, čehož využili domácí k vedení 1:0. V samotném závěru poločasu měl další šanci Závodný, ale ani na potřetí brankáře nepřekonal.
Do druhého poločasu vstoupili aktivněji domácí, když jejich střela v 48' těsně minula branku. Na druhé straně vyslal Hartl uspěchanou střelu, která minula branku. V 63' měla Jiskra další tři vyložené šance, když se střely Škrabala a Závodného odrazily od domácí obrany k Pavlíčkovi. Jeho střelu domácí brankař jen s námahou vyrazil na roh. Po ztrátě míče ve středu hřiště v 82' šli dva domácí hráči na stopera hostů a zvýšili na 2:0. Dvě minuty na to, po centru z pravé strany, se Jiskře opět nepovedl ofsajd systém, toho využili domáci ke vstřelení třetí branky. V 88' Korba vyrazil střelu domácích na roh.
Jiskra:
Korba- Mastný, Zlámal, Ouřada, Ferra- Waldmann (65' Havlíček), Hartl, Vísner (89' Pačesný), Pavlíček(74' Minařík)- Závodný (78' Sova), Škrabal.

Trenéři:
Brichcín, Palovič

Mladší dorost

Viktoria Žižkov - Jiskra Domažlice 8:2 (2:2)

Výsledek 2:2 držela Jiskra s favoritem až do 57'. Pak přišla gólová smršť domácích, ti během patnácti minut střelilli šest branek.
Hned v prvních pěti minutách dvakrát zahrozili domácí, když jednou stříleli vedle a podruhé útok domácích odvrátil brankář Jarina. V 5' domácí přehráli obranu Jiskry 1:0. Dvě minuty nato Jiskra vyrovnala krásnou střelou Brychcína z 20m na 1:1. Ve 20' vyrobil hrubou chybu Jurko, tu využili domácí k vstřelení druhé branky - 2:1. Lieblův pokus přehodit brankáře z 25' skončil vedle. Tři minuty nato Buršík střílí nad. Minutu před koncem poločasu, po centru Leška, Šinál srovnává na 2:2. Začátek 2. poločasu ještě patřil Jiskře, když Lešek střílel do brankáře a Šinálův trestný kop z 51' skončil ve zdi domácích. Poté začali úřadovat domácí, běhěm pěti minut vstřelili tři branky. V 66' po ofsajdové pozici domácí zvýšili na 6:2. V 68' hostující Kubina střílel nad. Pak během dvou minut domácí opět vstřelili dvě branky. V 73' zlikvidoval únik domácích brankář Čapský.