17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Rozhodly trefy Holáka a Zabloudila

KONSTANTINOVY LÁZNĚ - Ve fotbalové 1. B třídě porazily Lázně Mrákov 2:1

Fotbalisté S. Mrákov se po remíze 2:2 v Boru představili tentokrát v Konstantinových Lázní. Tam tak úspěšní nebyli, když prohráli s domácím Sokolem 2:1. Hosté ale začali pěkně z ostra a domácí Štefl už v první minutě vytěsnil přesnou střelu Vondraše nad břevno. Hosté byli častěji na polovině Konstantinek, ovšem bez brankového efektu. V 11. minutě zahrávali domácí Rašínem rohový kop a přesná hlavička Holáka zapadla do branky – 1:0. Pak přišel nápor Mrákova, ovšem Štefl svůj tým několikrát podržel. Lázně hrozily z protiútoků. Ve 33. minutě to byl Hampapa, gólman jej ale vychytal. Stejně úspěšný byl brankář hostí i při šanci Zabloudila. Pokus mrákovského Mlynára zneškodnil Štefl. Sprcha pro domácí přišla hned po zahájení druhého poločasu. Po chybě obrany se prosadil Stýskal – 1:1. Domácí po inkasovaném gólu zvedli hlavu a byli lepším týmem. V 58. minutě po signálu střílel nepřesně Holák. Mrákov v 60. minutě zahrozil Stýskalem. Čtyři minuty nato se na druhé straně hřiště prosadil Zabloudil – 2:1. Výhru domácích mohl pojistit Holák, ovšem trestuhodně střílel vedle. V samém závěru utkání si domácí výhru pohlídali.

S. Konst. Lázně – S. Mrákov 2:1. Poločas: 1:0. Branky: 11. Holák, 64. Zabloudil – 46. Stýskal. Rozhodčí: Švantner. ŽK: 1:0. Diváci: 70.

K. LÁZNĚ: Štefl – Marek Pohlot, Hampapa, Michal Pohlot, Bock, Rašín, Píha, Bubeníček, D. Hoffmann, Zabloudil, Holák. Střídali Sajvera a M. Hoffmann