18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Starší i mladší žáci Jiskry Domažlice opět vítězně

Starší žáci: J. Domažlice - FK Nepomuk  3:0 (0:0)

V sobotu sehráli st. žáci další mistrovský zápas na domácím hřišti s mužstvem FK Nepomuk. Hráči  nastoupili do zápasu odpovědně vědomi si toho, že soupeř bude úporně bránit. Toto se potvrdilo od prvních minut, kdy soupeř bránil v některých chvílích zápasu i v deseti hráčích. Přesto si domácí vytvořili několik slibných šancí. V.Čech po vysunutí D. Gustem běžel sám na brankáře bohužel akci nedotáhli do konce. V 16. min. po signálu z rohového kopu kapitán J. Kalný střílí těsně nad branku. O 3 minuty později  pronikl po levé straně D. Konrády, jehož střela opět neskončila v brance. Poločas skončil nerozhodně 0:0. Do druhého poločasu nastoupili domácí hráči opět nátlakovou hrou. Trpělivě kombinovali a opět se dostávali do šancí. Střeleckou smůlu protrhl D. Lešek, který krásnou střelou z trestného kopu vstřelil první branku zápasu. O minutu později T. Čipera odcentroval z pravé strany, na tuto přihrávku si naběhl D. Gust, který míč ideálně zpracoval, následnou střelou nedal brankáři šanci a zvýšil na 2:0. Těsně před koncem zápasu P. Socha našel na hranici pokutového území T. Linkeše, který se kličkou zbavil obránce a podél vybíhajícího brankáře upravil skore na konečných 3:0. Hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a úsilí vstřelit branku což se jim nakonec podařilo. Zlepšila se hra krajních obránců.

Branky : 58´ Lešek, 59´Gust (Čipera), 68´Linkeš (Socha) Sestava : Krásnický - Čipera, Kalný, Lešek, Škoda - Socha, Hamor, Gust, Konrády - Štěpán, Čech Střídání : Konrády-Tauer, Štěpán-Šimůnek, Čech-Linkeš Trenéři : V. Sladký, R. Neumann. Vedoucí mužstva : J. Dufek

Mladší žáci: J. Domažlice - FK Nepomuk  6:0 (0:0)

Mladší žáci Jiskry měli za soupeře vrstevníky z Nepomuka, kteří odjeli domů s prázdnou a s 6ti gólovým přídělem.
Od začátku zápasu domácí zatlačili soupeře na jeho vlastní polovinu a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Jenže fotbalový bůh byl v prvním poločase asi na jiném zápase a tak se gólově neprosadili. Po krásné kombinaci prošel středem hřiště Ondra Černý, ale brankáře neprostřelil.To samé se nepovedlo ani Lukáši Svobodovi, který trefil obránce na brankové čáře a do třetice Dominik Stróž trefil hlavou po rohovém kopu jen břevno. A tak se odcházelo do kabin za stavu 0:0. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, Jiskra tlačila a konečně padaly i branky. O tu první se ve 38. minutě postarali hostující hráči, když si vstřelili vlastní branku, po závaru ve vlastním pokutovém území. Ve 42. minutě si naběhl za obranu hostí Zdeněk Šinál a zvýšil na 2:0. Poté to šlo ráz na ráz - ve 44. se prosadil pěknou střelou David Jurko, v 53. si dal soupeř opět vlastní branku, v 54. se trefil kapitán Ondra Černý a skóre uzavřel výstavní ranou Ondra Zíma. Hráči Jiskry tak potvrdili svoji pozici v tabulce a zaslouženě zvítězili.
Sestava: Krutina(31. Vrzal) - Kalný, Kobes, Zíma, Buršík ml. - Svoboda (45. Žák), Černý, Dufek,S tróž - Jurko, Bočan(40.Šinál)
Trenéři: L.Bočan, F.Copák
Vedoucí mužstva: J. Dufek z Milavčí