28 29 30 31

Vejprnice získaly první body

Fotbalová divize vstoupila osmým kolem do druhé poloviny podzimu.

Vejprnice-Benešov 2:1
Tlak přinesl domácím v prvňím poločase dvoubran­kové vedení. Střelu mladého M. Holého ještě obránci vy­kopli z prázdné branky a J. Biedermann v šanci mířil do brankáře. Po faulu na Kučeru z penalty však už Davídek po­slal domácí do vedení. Za chvíli po zákroku na J. Bie­dermanna týž hráč z další pe­nalty mířil jen do brankáře, ale po střele Koštála se už Vejprnice radovaly podruhé.Po obrátce hosté rychle sní­žili, z jejich následného tlaku se ale rodily brejkové akce domácích, po kterých Lówy, Kučera, M. Holý a Davídek propásli šance na pojistku.Poločas: 2:0. Branky: 34. Daví­dek z PK, 39. Košťál - 50. Čáp. Roz­hodčí: M. Blaschke. ŽK: 1:2. Divá­ků:100.
Vejprnice: Hajžman - Aubrecht (90. Roubal), Stanislav, Havránek, Mančál (85. P. Horváth) - Lówy, Davídek, J. Biedermann, Košťál - M. Holý, Kučera. Trenér Jaromír Mysliveček.

Domažlice-Milevsko 5:0
Základ k další výhře položil v úvodu Bahleda, když zužit­koval Šotovu přihrávku. Ná­sledný boj mezi šestnáctkami ukončili domácí gólem do šatny: řihrávku Zb. Černého poslal ~ot do tyče, ale po do­rážce Schótterleho už domaž­ličtí hráči jásali podruhé.Přestřelku ve druhém děj­ství zahájila střela Bahledy, kterou gólman jen vyrazil, a Šot napnul sít potřetí. Centr Bahledy si obránce Málek po­slal přesně k tyči a brankový účet uzavřela po trestném ko­pu Mužíka hlavička Bahledy.Poločas: 2:0. Branky: 5. a 66. Ba­hleda, 45. Schötterl, 55. Šot, 58. vlastní Málek. Rozhodčí: Jedlič­ka. 2K: 1:2. Diváků: 400.
Domažlice: Mleziva - Strejc (83. Neumann), Šmirkl, Tesař, P. Cihlář-Zb. Černý, Mužík (75. Ma­šek), V. Rada, Bahleda- Schötterl, Šot (67. Manowetz). Trenér Milan Dejmek.

Klatovy-Meteor 1:2
Ve vyrovnané první půli se domácím nedařilo v koncov­ce, kde se nedokázali střelec­ky prosadit. Naopak během osmi minut dvakrát chybova­li v obraně, pokaždé inkaso­vali a spokojení Pražané šli do kabin s náskokem.Po změně stran z rychlé pe­nalty vykřesal Hovorka nadě­ji na vyrovnání, ale takticky hrající Meteor do šance kla­tovský celek už prakticky ne­pustil. Ten odešel poražen po­šesté v jedné řadě za sebou.Poločas: 0:2. Branky: 47. Hovor­ka z PK - 24. Fíček, 32. Daňhel. Rozhodčí: Vrzal. ŽK: 2:1. Diváků: 350.
Klatovy: Lorenc - Rendl, M. Viktora, Hovorka, Bušta - Bou­berle (46. Matějka), J. Cihlář, Gyórgy (50. Mirga), Meszáros, Zedník - Beneš (78. Pavlík). Tre­nér Jiří Toman.

Strakonice-Tachov 2:1
Nezaslouženou porážku utrpěl tachovský nováček na půdě nikoliv lepšího celku. První poločas se hrál v režii hostů, kteří se zaslouženě uja­li vedení po střele Malého k tyči. Další dobré gólové šance nevyužili Hudec a Hutta. Po přestávce byl Tachovu velmi přísně vyloučen L. Vi­terna a rozhodčí odpískal vymyšlenou penaltu, ze které M. Káník vyrovnal. Pro zra­nění musel odstoupit stoper Luk. Čížek a domácí rozhodli o vítězství z dalšího velmi přísného pokutového kopu. Následující snaha hostů po­strádala přesnost a vyloženou brankovou příležitost si už nevypracovali.Poločas: 0:1. Branky: 48. a 63. M. Káník (obě z PK) - 19. Malý. Roz­hodčí: Váňa. ŽK: 4:3. ČK: 0:1 (47. L. Viterna). Diváků: 200.
Tachov: Makó - L. Viterna, Luk. Čížek (58. Habart), Elbaš, Kabou­rek - Machač (65. Rulf), Hutta, Lad. Čížek, Hudec (84. Chval) - Braun, Malý. Trenér Miroslav Chada.