29 30 31

Chrást se rozešel s Doubravkou smírně

Osmým kolem uzavřeli fotbalisté první polovinu pod­zimní části krajského přeboru.

Chrást-Doubravka 2:2
Lídr soutěže se rychle do­stal do vedení, které na za­čátku druhé části ještě navý­šil. Domácí přidali a zaslou­ženě vyrovnali. Doubravka tak ztratila první body v se­zoně.Nejlepší hráči: Kučera - Vaigl. Poločas: 0:1. Branky: 68. Komárek, 75. Levý - 16. Belan, 46. Švec. Roz­hodčí: Urban. ŽK: 2:5. Diváků: 550.
Chrást: Kokoška - Levý, Král, Brýla (55. Šneberk), Kovařík, Moj­žíš (88. Ramadan), Komárek (90. Schamberger), Bezdička, Haidel­mayer, Tyr (46. Kučera), Sadílek. Trenér J. Urbánek.
Doubravka: Míčka - Varga, Král (87. Pondělík), Sýkora, Vaigl, Novák, Smíšek, Šimr, Švec (89. Kovács), Žák (16. Maroušek), Be­lan. Trenér I. Kovács.

M. Touškov-Horažďovice 3:0
V první půli byl k vidění vy­rovnaný fotbal. Po přestávce vyšlo domácím střídání, když Královec rozhodl dvěma góly o vítězství.Nejlepší hráči: všichni - Lavič­ka. Poločas: 0:0. Branky: 49. a 72. Královec, 70. Kalčík. Rozhodčí: Šlapák. 2K: 1:2. Diváků:150.
M. Touškov: Daněk - Forman, Zaoral, Kalčík, K. Fiirbacher, Ko­cour (81. O. Karbusický), Svoboda, Nosek (46. Královec), Havlíček, S. Karbusický, Hrdlička (75. Misař). Trenér K. Bárta.
Horažd'ovice: Charvát - Stulík, Mirvald, Mourek, Lavička, Ša­fanda, Pavlík (85. Michálek), Ji­řík, Kupec, Juda, Sova (62. Ja­nouškovec). Trenér L. Vašica.

Chanovice-Staňkov 1:1
Chanovice měly po celé utkánípřevahu,prvníbranku ovšem vstřelili do vlastní síťě. Před odchodem do šaten To­man vyrovnal, ale další velké šance už domácí nevyužili.Nejlepší hráči: Hnídek - Janka. Poločas: 1:1. Branky: 45. Toman - 12. Picka (vlastní). Rozhodčí: Čermák. ŽK:1:1. Diváků: 50.
Chanovice: Růžička - Novy, Hnídek, Strakoš, Prchlík (67. Švehla), Kučera, Toman, Černo­horský, Krch, Zdeněk, Picka. Tre­nér M. Rambousek.
Staňkov: Jánský - Hrach, Gust, Šobr, Janka, Trhlík, Bauer, Král, Bozděch, Šteffl, Poslední. Trenér L. Kazda.

SKZČE Plzeň-Nýřany 1:1
"Energetiky" poslal do ve­dení agilní Ulč. Po vstřelené brance se domácí stáhli před vlastní branku. Po přestávce byli Nýřanští aktivnější a za­slouženě vyrovnali.Nejlepší hráči: Ulč - J. Nieder­mayer. Poločas: 1:0. Branky: 20. Ulč - 50. Rada (PK). Rozhodčí: Červený. ŽK: 2:2. Diváků: 90.
SK ZČE: Řezáč - Diviš, Chocho­latý, Len (60. Eliáš), Šiml (70. Ka­radžov), Ulč, Bačkovský, Bednář, Fedorco, Vlček (54. Vohrna), Vo­típka. Trenér V. Votípka.
Nýřany: Fait - Liška (34. Zdvi­hal), Duspiva, Kováč, M. Nieder­mayer (70. Kasl), Voráček, J. Nie­dermayer, Louda, Cvachouček, Rada, Štys. Trenér M. Niedermayer.

Přeštice-Rokycany 0:2
Domácí byli v úvodu aktiv­nější, do vedení šli ale hosté. Ve druhé části se soustředili na bránění hubeného násko­ku a hrozili rychlými brejky. Po jednom z nich definitivně rozhodli.Nejlepší hráči: nikdo - všichni. Poločas: 0:1. Branky: 20. J. Sche­inherr, 59. Fiala. Rozhodčí: Ko­pejtko. ŽK: 4:5. ČK: 0:1 (24. M. Scheinherr). Diváků: 150.
Přeštice: Frančík - Křen, Zelen­ka, Bouc (66. Veleman), Zdeněk, Šuranský, Duchek, Turek (73. Cá­pal), Švarc (59. Jonáš), Benedikt, Ostrolucký. Trenér V. Opl.
Rokycany: Vild - Čihák, Tobr­man, Brož, J. Scheinherr (84. Zají­ček), Procházka, Blecha, Rýdl, Fi­ala (81. Hereit), Kohout (77. Mra­ček). Trenér P. Aubrecht.

Koloveč-Bolevec 2:4
V první části hry měla na­vrch Koloveč, svou převahu vyjádřila i gólově. Po změně stran hosté skóre otočili a střídající Zítek rozhodl dvě­ma trefami během dvou mi­nut o zisku tří bodů. Nejlepší hráči: Mareš - Kučera. Poločas: l:0. Branky: 25. Šperl, 89. Veselý - 84. a 85. Zítek, 64. Pelnář, 69. Šnaider. Rozhodčí: Vocelka. ŽK: 1:2. Diváků:326.
Koloveč: Frei - Mareš, Milota, Kufner (70. Souček), Baxa, Černo­horský, Homolka, Veselý, Šperl, Pergl, Duchoň.Trenér J. Baxa.
Bolevec: Klečka - Kučera, Sou­kup, Rumpál, Šnaider, Došlý, Brej­cha, Pelnář (87. Márz), Thomayer (82. Zítek), Šiml (86. Vítovec), Greif (71. Šanony). Trenér J. Kůs.

Holýšov-Manětín 3:0
V zápase kvalitní úrovně měl navrch Holýšov a po celých devadesát minut hru kontro­loval. Hattrickem se blýskl domácí záložník Tlustý.Nejlepší hráči: Tlustý - Pleyer. Poločas: l:0. Branky: 35., 51.(PK) a 65. Tlustý. Rozhodčí: Křen. ŽK: 1:1. Diváků: 200.
Holýšov: Janča (78. Marcel), Ju­ráš (73. Majer), Hamerník, Dostá­11k, Kaas, Hulina, Jeniš (80. Russ), Tlustý (88. Vrba), Procházka, Lukáš, Šimka. Trenér Š. Hirschl.
Manětín: Pochobradský - Pleyer, Prusík, Paum, Dobrý, Bo­bák, Klůc, Bulín, Mikulík, Juha, Pátek (79. Eliáš). Trenér J. Aubrecht.

Zbůch-Rapid Plzeň 2:1
Ve vyrovnaném utkání se z prvního vítězství v sezoně radovali domácí. Rychle se ujali vedení, ale hosté, byt v oslabení, dokázali vyrovnat. Domácí se dostali znova do vedení Daňhelem, závěru si bojovností a nasazením už tři body vzít nenechali.Nejlepší hráči: Hettler - Hucl. Poločas: L0. Branky: 13. Schejbal, 70. Daňhel - 64. Hucl. Rozhodčí: Štrincl. ŽK: 4:2. ČK: 0:2 (58. Polív­ka, 90. Faist). Diváků: 200.
Zbůch: Zábranský - Brož, Pfeif­fer, Hettler, Lukášek, Koudela, Schejbal, Daňhel, Prokop, Her­man, Hlavatý (66. Hrdlička). Tre­nér J. Kožíšek.
Rapid: Štruncl - Faist, Uzlík, Štádler, Hucl, Lambor, Peroutka (61. Lavička), Čupalka (80. Korda), Šimsa, Netrh, Polívka. Trenér J. Jílek.