15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Žáci: Hostouň - Jiskra Domažlice B 1:7 (1:4)

V sobotu, dne 27. 09. 2008, se za pěkného slunečného počasí uskutečnilo pod taktovkou zkušeného sudího pana Skaly další mistrovské utkání okresního přeboru starších žáků mezi domácí Hostouní a Jiskrou Domažlice B.

Tentokrát museli trenéři Štefek a Major řešit zcela opačný problém než v minulém týdnu, kdy k zápasu dorazilo pouze devět borců, a to, jakou základní jedenáctku nechat vyběhnout na hostouňský pažit z nabídky celkového počtu sedmnácti mladých fotbalistů.

Vyvolená jedenáctka Jiskry dostala od prvních minut soupeře pod tlak, ale na slušně připraveném avšak poměrně malém hřišti se proti houževnatě hrajícímu soupeři zprvu nedokázala střelecky prosadit, i když se dostávala do jasných brankových příležitostí, zejména v osobě výborně hrajícího Zdeňka Štěpána.

Ve čtrnácté minutě se uvolnil Lukáš Kneblík po skvělé přihrávce Petra Strnada a po sólu téměř od půlící čáry načal brankový příděl do domácí branky. V minutě 17. nastoupil do hry Hruška namísto Řezáčka. Ve 25. minutě rozvlnil síť soupeře po samostatné akci výtěčný Zdeněk Štěpán. V 27. minutě docílili domácí jediné branky po přímém volném kopu z dobrých 30-ti metrů, na níž se podílela velkou měrou nepozornost hostujícího gólmana. Minuta 30. byla ve znamení branky Zdeňka Štěpána po centru velmi dobře hrajícího Jana Kohouta, kterého vystřídal v minutě 32. Ondřej Nechoďdomů. Minutu před koncem prvního dějství zvýšil Štěpán po rohovém kopu zahraném precizně Lukášem Kneblíkem již na 1:4.

V minutě 41. zafungovala spolupráce hráčů zapůjčených z "áčka", kdy zakončoval pod břevno Štěpán nádherným prodloužením centru vyslaného Dominikem Leškem. V minutě 46. zvyšoval po samostatném sólu, kdy obešel několik hráčů soupeře, opět Štěpán na 1:6. V minutě 49. uvolnil Petr Strnad své místo Janu Kůstovi a Tomáš Linkeš jmenovci Hruškovi. Minuta 54. byla ve znamení krásné bomby z přímého kopu zahraného Dominikem Leškem, jíž se do cesty bohužel postavilo břevno branky soupeře. 62. minuta: Jakub Fišer nastupuje do obrany za spolehlivě hrajícího tomáše Dvořáka. V 64. minutě utkání zvyšuje Tomáš Linkeš na konečných 1:7 po pěkné přihrávce Luboše Řezáčka hrajícího ve druhém poločase v roli druhého útočníka. V minutě 60. se zapojil do hry Roman Kruml, který vystřídal Tomáše Hrušku.