Kalendář

<< listopad 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Víkendové výsledky

Divize A:

Zápasy 8.kola  
     
  So 27.09. 16:30   SK Slavia Vejprnice - SK Benešov   2:1 (2:0)   více »  
  So 27.09. 16:30   Klatovy - FK Meteor Praha VIII   1:2 (0:2)   více »  
  So 27.09. 16:30   Jiskra Domažlice - FC ZVVZ (Milevsko)   5:0 (3:0)   více »  
  Ne 28.09. 10:15   FK Admira Praha - SK Motorlet Praha   1:1 (0:0)   více »  
  Ne 28.09. 10:15   FK Hořovicko - 1.FK Příbram B   2:0 (1:0)   více »  
  Ne 28.09. 10:30   Jiskra Třeboň - FK Tatran Prachatice   0:2 (0:1)   více »  
  Ne 28.09. 15:30   SK Strakonice 1908 - FK Tachov   2:1 (0:1)   více »  
  Út 30.09. 16:30   Loko Vltavín (Praha) - SK Marila Votice          
     
 
 
  Tabulka po 8.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.     FK Tatran Prachatice   web »   8   7   0   1   23:5   9   21  
   2.     Jiskra Domažlice   web »   8   6   2   0   20:6   5   20  
   3.     1.FK Příbram B   web »   8   5   2   1   29:7   5   17  
   4.     FK Hořovicko       8   5   1   2   10:7   1   16  
   5.     SK Motorlet Praha   web »   8   4   3   1   12:5   6   15  
   6.     SK Marila Votice   web »   7   5   0   2   15:9   6   15  
   7.     SK Strakonice 1908   web »   8   4   1   3   13:16   1   13  
   8.     FC ZVVZ (Milevsko)       8   4   0   4   9:12   0   12  
   9.     Jiskra Třeboň   web »   8   3   2   3   15:12   -4   11  
   10.     FK Meteor Praha VIII   web »   8   3   1   4   11:14   -2   10  
   11.     FK Admira Praha   web »   8   2   2   4   13:20   -4   8  
   12.     FK Tachov   web »   8   2   1   5   10:18   -2   7  
   13.     SK Benešov   web »   8   2   0   6   13:24   -3   6  
   14.     Loko Vltavín (Praha)   web »   7   1   1   5   7:15   -5   4  
   15.     SK Slavia Vejprnice   web »   8   1   0   7   6:17   -9   3  
   16.     Klatovy   web »   8   1   0   7   5:24   -12   3

Krajský přebor:

Zápasy 8.kola  
     
  So 27.09. 14:00   FC Spartak Chrást - SK Senco Doubravka   2:2 (0:1)   více »  
  So 27.09. 16:30   Sokol Město Touškov - FK Horažďovice   3:0 (0:0)   více »  
  So 27.09. 16:30   Chanos Chanovice - FK Staňkov   1:1 (1:1)   více »  
  So 27.09. 16:30   SK ZČE Plzeň - Dioss Nýřany   1:1 (1:0)   více »  
  So 27.09. 16:30   Přeštice - FC Rokycany   0:2 (0:1)   více »  
  Ne 28.09. 16:00   Slavoj Koloveč - SSC Bolevec   2:4 (1:0)   více »  
  Ne 28.09. 16:30   FK Stafin Holýšov - Sokol Manětín   3:0 (1:0)   více »  
  Ne 28.09. 16:30   Baník Zbůch - SKP Rapid Sport (Plzeň)   2:1 (1:0)   více »  
     
 
 
  Tabulka po 8.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.     SK Senco Doubravka   web »   8   7   1   0   30:9   13   22  
   2.     FC Spartak Chrást   web »   8   5   3   0   24:5   6   18  
   3.     FK Stafin Holýšov       8   6   0   2   21:9   3   18  
   4.     Sokol Město Touškov       8   6   0   2   15:8   6   18  
   5.     FC Rokycany       8   6   0   2   10:6   6   18  
   6.     SSC Bolevec   web »   8   5   0   3   20:12   6   15  
   7.     SKP Rapid Sport (Plzeň)       8   4   0   4   10:11   0   12  
   8.     SK ZČE Plzeň   web »   8   3   2   3   16:11   -4   11  
   9.     Slavoj Koloveč   web »   8   3   1   4   24:16   -2   10  
   10.     Sokol Manětín   web »   8   3   0   5   9:27   -3   9  
   11.     Přeštice       8   2   2   4   9:13   -7   8  
   12.     Chanos Chanovice       8   2   2   4   8:12   -4   8  
   13.     Dioss Nýřany   web »   8   1   2   5   13:16   -7   5  
   14.     FK Staňkov   web »   8   1   2   5   10:18   -4   5  
   15.     Baník Zbůch   web »   8   1   1   6   4:30   -11   4  
   16.     FK Horažďovice   web »   8   1   0   7   7:27   -6   3

I. A třída:

Zápasy 8.kola  
     
  So 27.09. 16:30   Keramika Chlumčany - FK Žákava   4:0   více »  
  So 27.09. 16:30   ZKZ Horní Bříza - Start VD Luby   1:0 (0:0)   více »  
  So 27.09. 16:30   FK Nepomuk - Klatovy B   8:0 (5:0)   více »  
  So 27.09. 16:30   Rozvadov - Čechie Příkosice   0:1 (0:0)   více »  
  So 27.09. 16:30   Jiskra Bezdružice - Sokol Blovice   1:2 (0:1)   více »  
  Ne 28.09. 15:00   Žichovice - Město Zbiroh   3:2 (1:2)   více »  
  Ne 28.09. 16:00   SKP Okula Nýrsko - Sokol Křimice   2:2 (0:0)   více »  
  Ne 28.09. 16:30   FO Baník Stříbro - Sušice   2:1 (0:0)   více »  
     
 
 
  Tabulka po 8.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.     ZKZ Horní Bříza       8   8   0   0   21:3   12   24  
   2.     FO Baník Stříbro       8   5   2   1   18:7   2   17  
   3.     Keramika Chlumčany       8   5   1   2   18:10   4   16  
   4.     Rozvadov       8   4   3   1   25:12   0   15  
   5.     Město Zbiroh   web »   8   4   3   1   17:10   6   15  
   6.     Čechie Příkosice       8   4   2   2   16:12   2   14  
   7.     FK Nepomuk   web »   8   3   3   2   19:14   0   12  
   8.     SKP Okula Nýrsko       8   3   3   2   18:17   -3   12  
   9.     Sokol Blovice   web »   8   2   4   2   8:8   -2   10  
   10.     Start VD Luby   web »   8   2   2   4   8:9   -1   8  
   11.     Sokol Křimice       8   2   2   4   15:23   -4   8  
   12.     Žichovice   web »   8   2   2   4   11:21   -4   8  
   13.     Sušice   web »   8   1   3   4   10:14   -6   6  
   14.     FK Žákava   web »   8   1   2   5   12:22   -4   5  
   15.     Jiskra Bezdružice       8   1   1   6   12:21   -11   4  
   16.     Klatovy B   web »   8   0   1   7   2:27   -8   1

I. B třída A:

Zápasy 6.kola  
     
  So 27.09. 15:00   Sokol Konstantinovy Lázně - Sokol Mrákov   2:1 (1:0)   více »  
  So 27.09. 16:30   SHH Heřmanova Huť - Sokol Bor   2:1 (1:0)   více »  
  So 27.09. 16:30   Dynamo Horšovský Týn - Sparta Dlouhý Újezd   1:2 (0:2)   více »  
  So 27.09. 16:30   Sparta Sulkov - Start Bělá n.Radbuzou   0:2 (0:1)   více »  
  Ne 28.09. 15:00   Dioss Nýřany B - Spartak–První chodská Klenčí   2:2 (1:1)   více »  
  Ne 28.09. 16:30   Tatran Chodov - Sokol Postřekov   2:2 (1:1)   více »  
  Ne 28.09. 16:30   Jiskra Domažlice B - Slavoj Stod   7:0 (3:0)   více »  
     
 
 
  Tabulka po 6.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.     Jiskra Domažlice B   web »   6   6   0   0   24:5   6   18  
   2.     Sparta Dlouhý Újezd       6   6   0   0   19:7   9   18  
   3.     Sokol Postřekov   web »   6   4   1   1   20:9   4   13  
   4.     Spartak–První chodská Klenčí       6   3   2   1   13:10   5   11  
   5.     Slavoj Stod       6   3   1   2   10:13   1   10  
   6.     Dynamo Horšovský Týn       6   3   0   3   10:6   0   9  
   7.     Start Bělá n.Radbuzou   web »   6   3   0   3   12:12   0   9  
   8.     Sokol Konstantinovy Lázně       6   2   2   2   11:14   -1   8  
   9.     SHH Heřmanova Huť       6   2   1   3   14:16   -2   7  
   10.     Tatran Chodov       6   2   1   3   11:13   -5   7  
   11.     Sokol Mrákov       6   1   1   4   10:15   -2   4  
   12.     Dioss Nýřany B   web »   6   1   1   4   7:18   -5   4  
   13.     Sokol Bor       6   0   2   4   7:16   -4   2  
   14.     Sparta Sulkov       6   0   0   6   7:21   -12   0