15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Rozjetá Jiskra Domažlice hostí Milevsko

Divizní skupina „A" má na programu v sobotu od 16.30 hod. další kolo, ve kterém doposud neporažená Jiskra Domažlice (3. v tabulce se 17 body) bude hostit nováč­ka soutěže ZVVZ Milevsko (7. místo v tabulce s 12 body).

V minulém kole mělo Mi­levsko za soupeře Jiskru Tře­boň a zvítězilo 2:0 (2:0). Domá­cí hráči v tomto utkání podali velmi dobrý výkon, hlavně v prvním poločase. Branky vstřelili ve 25. min. P. Ja­nouch a ve 30. min. Masopust. Domažlická Jiskra měla za soupeře Admiru Praha. V za­čátku utkání sice prohrávala 0:1, ale pak přišla třináctimi­nutová smršť branek Strejce a Bahledy, která vyústila k po­ločasovému skore 3:1. V dru­hé půli sice Admira snížila, ale Jiskra brankami Mužíka a Shötter­leho nakonec stanovila konečný výsledek na 5:2.Domažlické hráče čeká velmi kvalitní soupeř, ale sé­rie pěti vítězství a dvou remíz budí u soupeře respekt.Podle slov trenéra Dejmka bude chybět další zraněný hráč a tím je Jirka Šámal. „Je to výrazný zásah do de­fenzívy mužstva a k přechodu do protiútoku. Příležitost do­stane hráč, který by měl čás­tečně Jirku nahradit. Uvidí­me, jak se s tím dotyčný vy­rovná. Samozřejmě chceme navázat na vynikající výsled­ky a doma vyhrát. Neříkám, že tři body jsou povinnost, ale rádi bychom je získali. Podle mých informací se jedná o zkušené mužstvo, které má v kádru několik hráčů přes tři­cet let. Očekávám těžký zápas, jejich útočná fáze je velmi ne­příjemná, což naposledy po­ tvrdili doma s Třeboní. Chtěl bych tímto pozvat naše věrné diváky, aby nás přišli v co nejhojnějším počtu povzbu­dit," zve na zápas trenér Mi­lan Dejmek.