12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Ve fotbalové divizi v jihočeském derby milevský nováček zdolal doma Třeboň 2:0

Jižní Čechy -   Šest kol fotbalisté prachatického Tatranu předváděli bezchybnou hru a neztratili ani bod. V sobotu poprvé narazili a ztratili doma s Hořovickem všechny body. V Milevsku si domácí divizní nováček poradil s Třeboní 2:0.

MILEVSKO – TŘEBOŇ 2:0 (2:0) – V zápase s velmi kvalitním soupeřem podali domácí především v prvním poločase zodpovědný a kolektivní výkon. Soupeři toho moc nepovolili a především od 20. min. hosty přehrávali. Ve 21. min. po kolmé přihrávce Masopusta netrefil Kosík ve vyložené šanci branku hostů.

Ve 23. min. po přihrávce Kuchaře opět agilní Kosík nepřehodil brankáře hostů Skálu. Domácí udeřili ve 25. min., kdy se po akci Masopusta krásnou střeklou k tyči trefil P. Janouch.

Branka hosty zaskočila a domácí měli stále navrch. Ve 30. min. se po rohu Suchana a závaru před brankou hostů nejlépe zorientoval Masopust a z malého vápna zvýšil na 2:0. Ve 34. min. po trestném kopu Pacovského a přiklepnutí Havla hosté stačili v poslední chvíli zablokovat střelu Masopusta.

Hosté se v první poločase k výraznější příležitosti nedostali a domácí branku neohrozili. Ve druhém poločase nastoupili hosté se snahou o zkorigování výsledku, měli míč častěji na kopačkách a domácí mužstvo bylo pod velkým tlakem. V 60. min se domácím povedl rychlý protiútok, když po přihrávce Havla se Kosík ocitl před brankářem sám, ale nedal. Největší šanci hosté neproměnili v 81. minutě Bezemkem.

Branky: 25. P. Janouch, 30. Masopust.