Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALRozvadovští o pouti jen remizovali

ROZVADOV - Fotbalisté Rozvadova remizovali v utkání 1. A třídy s TJ Sušice 2:2 


Václavskou pouť v Rozvadově okořenili také místní fotbalisté, i když představy příznivců byly trochu jiné. Rozvadovští s TJ Sušice jen remizovali 2:2. Domácí vstoupili do utkání velmi dobře a ve 14. minutě šli také do vedení brankou Hanka – 1:0. Hosté ovšem povedenou střelou už za šest minut vyrovnali na 1:1. Sušičtí byli domácím více než vyrovnaným soupeřem a v 31. minutě šli dokonce do vedení – 1:2. Po změně stran se obraz hry nezměnil. Hosté pozorně bránili, nepouštěli rozvadovské hráče do koncovky a sami hrozili z rychlých brejků. Domácí bojovali a pět minut před koncem utkání se dočkali vyrovnání zásluhou J. Horáčka – 2:2. „Myslím si, že remíza je spravedlivým vyjádřením sil,“ řekl výstižně k utkání trenér TJ Rozvadov Jan Sopko. „My jsme šli sice do vedení, ale soupeř vyrovnal krásnou brankou, když Bobčík neměl šanci. Pak přišla zbytečná ztráta míče v prostředku hřiště a Sušice nás potrestala,“ řekl k prvnímu poločasu rozvadovský kouč. Podle něho to byl po změně stran hlavně ze strany jeho svěřenců boj. „Nám se tentokrát herně moc nedařilo a neměli jsme dnes ani to fotbalové štěstíčko. Kluci zápas odbojovali a já jsem s remízou spokojený,“ hodnotil zápas Sopko. TJ Rozvadov – TJ Sušice 2:2.

 Poločas: 1:2. Branky: 14. Hanko, 85. J. Horáček – 20. Hrach, 31. Szedmák. Rozhodčí: Ulrych. ŽK: 2:2. Diváci: 120.

ROZVADOV: Bobčík – Sopko, Opava, Karban, Růžička, Pták, Roháč, Bečvář, Hanko, Chada, J. Horáček. Střídali Zd. Horáček, Svoboda a Kupilík.

lavskou pouť v Rozvadově okořenili také místní fotbalisté, i když představy příznivců byly trochu jiné. Rozvadovští s TJ Sušice jen remizovali 2:2. Domácí vstoupili do utkání velmi dobře a ve 14. minutě šli také do vedení brankou Hanka – 1:0. Hosté ovšem povedenou střelou už za šest minut vyrovnali na 1:1. Sušičtí byli domácím více než vyrovnaným soupeřem a v 31. minutě šli dokonce do vedení – 1:2. Po změně stran se obraz hry nezměnil. Hosté pozorně bránili, nepouštěli rozvadovské hráče do koncovky a sami hrozili z rychlých brejků. Domácí bojovali a pět minut před koncem utkání se dočkali vyrovnání zásluhou J. Horáčka – 2:2. „Myslím si, že remíza je spravedlivým vyjádřením sil,“ řekl výstižně k utkání trenér TJ Rozvadov Jan Sopko. „My jsme šli sice do vedení, ale soupeř vyrovnal krásnou brankou, když Bobčík neměl šanci. Pak přišla zbytečná ztráta míče v prostředku hřiště a Sušice nás potrestala,“ řekl k prvnímu poločasu rozvadovský kouč. Podle něho to byl po změně stran hlavně ze strany jeho svěřenců boj. „Nám se tentokrát herně moc nedařilo a neměli jsme dnes ani to fotbalové štěstíčko. Kluci zápas odbojovali a já jsem s remízou spokojený,“ hodnotil zápas Sopko. TJ Rozvadov – TJ Sušice 2:2.

 Poločas: 1:2. Branky: 14. Hanko, 85. J. Horáček – 20. Hrach, 31. Szedmák. Rozhodčí: Ulrych. ŽK: 2:2. Diváci: 120.

ROZVADOV: Bobčík – Sopko, Opava, Karban, Růžička, Pták, Roháč, Bečvář, Hanko, Chada, J. Horáček. Střídali Zd. Horáček, Svoboda a Kupilík.