12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

V Lubech to jiskřilo

LUBY - Všechny body si za vítězství 2:1 odvezli v sobotu v podvečer po utkání I.A třídy z Lub fotbalisté Chlumčan

Na lubském trávníku se dost jiskřilo, sudí museli při dvou strkanicích uklidňovat horké hlavy hráčů. Pak v posledních dvaceti minutách představení na lubském trávníku nemělo s fotbalem už příliš společného. Vřelo to i mezi diváky. „Rozhodčí zbytečně pouštěli tvrdou hru a pak se jim to vymklo z rukou. Vždyť se máme fotbalem bavit a ne se při něm mrzačit,“ rozčiloval se trenér Lub Karel Šůs, kterého prohra před domácím publikem hodně mrzela. „Kluci bojovali, ale hráli jsme zbytečně příliš nervózně. Také víc musíme na hřišti přemýšlet, některé slibné akce jsme uchvátali,“ připomněl kouč.

Luby – Chlumčany 1:2. Poločas: 1:1. Branky: 25. Hodl – 15. Milota, 71. Tomášek. Rozhodčí: Dusil – Hanilec, Horáček. ŽK: 0:3. Diváků: 100. Sestava Lub: Kalaš – Turner. Papay (81. Švec), T. Voráček, Vejskal, V. Smolík (65. Krýsl), Krotký, Hodl (65. Vandrovec), P. Smolík, Havlovic (81. J. Voráček), Šůs.