14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Aktuální zprávy z Tachova - FK-Jiskra 2:2 (0:1)

Po prvním poločasu a Jiskra vedla 0:1, když branku dal ve 26. minutě po Janečkově rohovém kopu hlavou Tesař. Jiskra měla celý poločas herní převahu, ale dvě další šance nevyužila.

Ve druhém poločasu zvýšil Šot po Šámalově tr. kopu v 57. minutě na 0:2 a místo aby jiskra domácí dorazila, naopak po zmatku v obraně inkasovala v 59. minutě na 1:2. Poté domácí hru vyrovnali, aby v závěru hřiště ovládli, v nastaveném čase srovnali na 2:2 a pokud by se hrálo dál, možná by Jiskře nezbyl ani bod.  Nic na tom nezměnilo ani pozdní střídání (v 78. minutě za Šota - Váchal, v 88. za Mifka - Kubica a v 92. minutě za Schötterla - Nejdl). V závěru zápasu se již hráči Domažlic vůbec nesoustředili na hru, ale  po vzoru svého trenéra, pouze na kritiku verdiktů rozhodčího a o body se tak připravili sami.