Kalendář

<< duben 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Víkendové výsledky

DIVIZE A:

Prachatice - Hořovicko  0:1,
FK Příbram B - Klatovy  11:0,
Domažlice - Admira  5:2,
Votice - Vejprnice  1:0,
Tachov - Motorlet  0:3,
Meteor - Vltavín  1:0,
Milevsko - Třeboň  2:0,
Benešov - Strakonice  1:3.

Tabulka po 7.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.     FK Tatran Prachatice web » 7   6   0   1   21:5   6   18  
   2.     1.FK Příbram B web » 7   5   2   0   29:5   5   17  
   3.     Jiskra Domažlice web » 7   5   2   0   15:6   5   17  
   4.     SK Marila Votice web » 7   5   0   2   15:9   6   15  
   5.     SK Motorlet Praha web » 7   4   2   1   11:4   5   14  
   6.     FK Hořovicko       7   4   1   2   8:7   1   13  
   7.     FC ZVVZ (Milevsko) 7   4   0   3   9:7   0   12  
   8.     Jiskra Třeboň   web » 7   3   2   2   15:10   -1   11  
   9.     SK Strakonice 1908   web » 7   3   1   3   11:15   1   10  
   10.     FK Meteor Praha VIII web » 7   2   1   4   9:13   -5   7  
   11.     FK Admira Praha web » 7   2   1   4   12:19   -2   7  
   12.     FK Tachov   web » 7   2   1   4   9:16   -2   7  
   13.     SK Benešov web » 7   2   0   5   12:22   -3   6  
   14.     Loko Vltavín (Praha) web » 7   1   1   5   7:15   -5   4  
   15.     Klatovy   web » 7   1   0   6   4:22   -9   3  
   16.     SK Slavia Vejprnice web » 7   0   0   7   4:16   -9   0

KRAJSKÝ PŘEBOR:

Přeštice - Koloveč  3:3,
Rokycany - ZČE Plzeň  1:3,
Nýřany - Zbůch  5:0,
Rapid - Hylýšov  2:1,
Manětín - Chanovice  2:1,
Doubravky - Bolevec  4:1,
Staňkov - M. Touškov  2:3,
Horažďovice - Chrást  0:2.

Tabulka po 7.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.     SK Senco Doubravka   web » 7   7   0   0   28:7   12   21  
   2.     FC Spartak Chrást   web » 7   5   2   0   22:3   8   17  
   3.     FK Stafin Holýšov       7   5   0   2   18:9   3   15  
   4.     Sokol Město Touškov       7   5   0   2   12:8   6   15  
   5.     FC Rokycany 7   5   0   2   8:6   3   15  
   6.     SSC Bolevec   web » 7   4   0   3   16:10   3   12  
   7.     SKP Rapid Sport (Plzeň)       7   4   0   3   9:9   0   12  
   8.     Slavoj Koloveč   web » 7   3   1   3   22:12   1   10  
   9.     SK ZČE Plzeň   web » 7   3   1   3   15:10   -2   10  
   10.     Sokol Manětín   web » 7   3   0   4   9:24   -3   9  
   11.     Přeštice       7   2   2   3   9:11   -4   8  
   12.     Chanos Chanovice       7   2   1   4   7:11   -2   7  
   13.     Dioss Nýřany   web » 7   1   1   5   12:15   -8   4  
   14.     FK Staňkov web » 7   1   1   5   9:17   -5   4  
   15.     FK Horažďovice   web » 7   1   0   6   7:24   -6   3  
   16.     Baník Zbůch web » 7   0   1   6   2:29   -11   1

I. A TŘÍDA:

Bezdružice - Žichovice  3:2,
Blovice - Nýrsko  2:2,
Křimice - Stříbro  0:3,
Příkosice - Nepomuk  1:1,
Luby - Chlumčany  1:2,
Žákava - Zbiroh  2:3,
Sušice - Rozvadov  2:2,
Klatovy B - H. Bříza  0:4.

Tabulka po 7.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.     ZKZ Horní Bříza       7   7   0   0   20:3   12   21  
   2.     Rozvadov       7   4   3   0   25:11   3   15  
   3.     Město Zbiroh   web » 7   4   3   0   15:7   6   15  
   4.     FO Baník Stříbro       7   4   2   1   16:6   2   14  
   5.     Keramika Chlumčany       7   4   1   2   14:10   4   13  
   6.     Čechie Příkosice       7   3   2   2   15:12   -1   11  
   7.     SKP Okula Nýrsko       7   3   2   2   16:15   -1   11  
   8.     FK Nepomuk   web » 7   2   3   2   11:14   0   9  
   9.     Start VD Luby   web » 7   2   2   3   8:8   -1   8  
   10.     Sokol Blovice   web » 7   1   4   2   6:7   -5   7  
   11.     Sokol Křimice       7   2   1   4   13:21   -5   7  
   12.     Sušice   web » 7   1   3   3   9:12   -6   6  
   13.     FK Žákava   web » 7   1   2   4   12:18   -4   5  
   14.     Žichovice   web » 7   1   2   4   8:19   -4   5  
   15.     Jiskra Bezdružice       7   1   1   5   11:19   -8   4  
   16.     Klatovy B   web » 7   0   1   6   2:19   -8   1

I. B TŘÍDA A:

Stod - Sulkov  3:2,
Bělá - Chodov  3:2,
Dl. Újezd - Nýřany B  5:1,
Bor - Mrákov  2:2,
Domažlice B - Konst. Lázně  5:1,
Postřekov - Horš. Týn  2:3,
Klenčí - Heřm. Huť  3:2.

Tabulka po 5.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.     Jiskra Domažlice B web » 5   5   0   0   17:5   6   15  
   2.     Sparta Dlouhý Újezd       5   5   0   0   17:6   6   15  
   3.     Sokol Postřekov   web » 5   4   0   1   18:7   3   12  
   4.     Slavoj Stod       5   3   1   1   10:6   1   10  
   5.     Spartak–První chodská Klenčí       5   3   1   1   11:8   4   10  
   6.     Dynamo Horšovský Týn       5   3   0   2   9:4   3   9  
   7.     Start Bělá n.Radbuzou   web » 5   2   0   3   10:12   -3   6  
   8.     Tatran Chodov       5   2   0   3   9:11   -3   6  
   9.     Sokol Konstantinovy Lázně       5   1   2   2   9:13   -1   5  
   10.     SHH Heřmanova Huť       5   1   1   3   12:15   -2   4  
   11.     Sokol Mrákov       5   1   1   3   9:13   -2   4  
   12.     Dioss Nýřany B   web » 5   1   0   4   5:16   -3   3  
   13.     Sokol Bor       5   0   2   3   6:14   -4   2  
   14.     Sparta Sulkov       5   0   0   5   7:19   -9   0