19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Bodoval pouze starší dorost Jiskry

Starší dorost: Jiskra Domažlice-FC Písek 3:1 (2:0)
Začátek zápasu sice patřil hostům, Jiskra ale postupem času získala mírnou převahu, po které padaly branky.
Ve 3. minutě promeškal velkou šanci domácí Havlíček, na kterou vzápětí odpověděli hosté dobře rozehraným trestným kopem, který jen těsně minul domácí branku. 27. minuta přinesla Vísnerovu přihrávku podél malého vápna, ale adresáta nenašla. Hosté opět z protiutoku zahrozili, ale domácí obrana byla na místě. Ve 33. minutě Ouřada vysunul Havlíčka a ten s velkým přehledem překonal brankáře hostí - 1:0. Tři minuty poté poslal Pavlíček centr do vápna, který Waldmann těsně minul. Druhý gol do sítě soupeře, po rohu Hartla, poslal hlavou Zlámal ve 38. minutě -2:0. Ve 46. minutě měli velkou šanci hosté, ale zakončili ji velmi zbrkle. Domácí se radovali ještě jednou v 58. minutě, když Havlíček zatáhl míč, přihrál Hartlovi a ten se nemýlil - 3:0. Hosté ještě odpověděli brankou na 3:1 v 77. minutě po zbytečné ztrátě míče domácích. Do konce zápasu si už Jiskra výsledek uhlídala.

Jiskra:
Korba - Mastný, Zlámal, Ouřada, Pavlíček - Waldmann, Hartl, Vísner, Havlíček( 75' Frei), Sova (58' Závodný), Minařík

Mladší dorost: Jiskra Domažlice-FC Písek 0:3 (0:0)
Utkání, v němž Jiskra nastoupila bez tří hráču základní sestavy, rozhodly tří hrubé chyby domácích. Domácí začali aktivně, v 9. minutě zahrozil Kubr a minutu na to Šinál prověřil z trestného kopu hostujícího brankáře. Ve 21. minutě se dostal do šance domácí Švarc, ale střílel nad. Jiskra pak předvedla pěknou kombinaci na jejímž konci se ocitl Lešek, ale nedal. Pak se ale začali prosazovat hosté, které do poločasu dvakrát výborně zastavil brankář Jarina. V začátku druhého poločasu měli domácí ještě šance Šinálem a Kubinou, které neproměnili. V 55. a 62. minutě  vyrobila domácí obrana dvě velké chyby, které hosté proměnili v dvoubrankové vedení. Hráče Jiskry to srazilo do kolen a v 74. minutě, po ztrátě ve středu pole, museli zastavit hostujícího hráče nedovoleným zákrokem v pok. uzemí - penalta 0:3. Pro domácí to byla krutá, ale po vlastních chybách zasloužená prohra.