23 24 25 26 27 28 29
30 31

Všechna žákovská družstva Jiskry zvítězila

Starší žáci: Jiskra Domažlice – TJ Přeštice 8:2 (5:0)

V neděli sehráli st. žáci A Jiskry další domácí mistrovské utkání s mužstvem TJ Přeštice. Hned od úvodu zápasu se hráči dostali do tlaku, který proměnili ve vedení 2:0, když ve 4 min. po přihrávce V. Čecha se poprvé v zápase trefil Zd. Štěpán – 1:0. O 5 min. později si stejná dvojice zopakovala spolupráci a Zd. Štěpán zvýšil na 2:0. Poté se hra částečně vyrovnala. Ve 22 min. po přihrávce P. Sochy dal svoji třetí branku Zd. Štěpán a o 9 min. později po spolupráci útočníků V. Čecha se Zd. Štěpánem tento vstřelil svoji čtvrtou branku v zápase. Těsně před přestávkou upravil poločasové skóre D. Gust střelou z vápna po pěkném uvolnění na 5:0.

Do druhého poločasu hráči nastoupili uspokojeni výsledkem (stejně jako v zápase s H. Týnem) a soupeř nás potrestal po nedorozumění brankáře s obranou a snížil na 5:1. Hráči zvýšili tempo a ihned po obdržené brance V. Čech po přihrávce D. Leška zvýšil na 6:1.  Ve 44. min. po trestném kopu z levé strany si na centr J. Kalného naběhl D. Lešek a těsně před brankářem zasunul míč do sítě a zvýšil na 7:1.  Hráči poté přestali pozorně bránit ve snaze nastřílet soupeři co nejvíce branek a soupeř po rychlém brejku a faulu naší obrany z tr. kopu snížil na 7:2. Poslední slovo v zápase měl nejlepší střelec zápasu a to Zd. Štěpán, který po průniku a přihrávce D. Leška vstřelil svoji pátou branku v zápase a upravil tak konečný stav na 8:2.

Branky : 4. Štěpán (Čech), 9. Štěpán (Čech), 22. Štěpán (Socha), 31. Štěpán (Čech), 35. Gust, 38. Čech (Lešek), 44. Lešek (Kalný), 64. Štěpán (Lešek).

Sestava:  Krásnický - Tauer,Kalný,Lešk,Gabriel - Socha,Hamor,Gust,Konrády - Štěpán,Čech
Střídání :   36. Čipera (Socha), Škoda (Konrády), 55. Linkeš (Škoda)

Trenéři : V. Sladký, R. Neumann
Vedoucí mužstva : J. Dufek

Mladší žáci: Jiskra Domažlice – TJ Přeštice  2:0 (1:0)
Mladší žáci Jiskry odehráli velice kvalitní utkání se silným soupeřem z Přeštic,ve kterém zvítězili 2:0, po poločase 1:0. V tomto střetnutí se utkala dvě družstva, která byla po dvou odehraných kolech na prvních příčkách tabulky krajského přeboru, dal se tedy očekávat urputný boj o každý metr hřiště. Mladí hráči Jiskry začali velice odvážně, přikovali soupeře na jeho polovině a vypracovávali si slibné akce. Po jedné z nich vstřelili i branku, kterou hlavní rozhodčí V .Červený neuznal pro ofsajd. V 15. minutě zahrávala Jiskra rohový kop, ale nikým nekrytý Lukáš Svoboda trefil jen břevno. V 19. minutě se již skóre měnilo, za obranu si naběhl Martin Buršík a hlavou přehodil vybíhajícího gólmana hostí - 1:0. Poté se hra opticky vyrovnala, ale pozorná domažlická obrana soupeře do šancí nepouštěla. Ve druhém poločase se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale bez větších závarů před brankami. Až ve 49. minutě vystihl rozehrávku soupeře Lukáš Svoboda a zasunul míč do prázdné branky. Od té chvíle hráči Přeštic rezignovali a Jiskra v pohodě zápas dovedla do vítězného závěru. Za předvedený výkon si hráči vítězství zcela zasloužil. Stínem utkání bylo zranění Petra Maštalíře, po vyšetření se ukázalo, že má zlomené zápěstí. Doufáme, že se co nejrychleji uzdraví a svými výkony pomůže Jiskře ke kvalitním výkonům. Totéž platí i o Jardovi Kalném, který toto utkání také nedohrál pro dýchací potíže.

Góly: 19. Buršík st., 49. Svoboda
Sestava: Vrzal - Bočan, Poláček, Černý, Stróž - Svoboda, Zíma, Dufek, Jurko - Maštalíř, Buršík st.
Střídali: Buršík ml., Krutina, Jandečka, Kalný
Trenéři: Bočan,Copák
Vedoucí mužstva: Dufek Josef z Milavčí

Starší žáci: SK Kdyně – Jiskra Domažlice B  0:10 (0:3)
Starší žáci "B" Jiskry odehráli v sobotu utkání okresního přeboru na půdě SK 1920 Kdyně a zvítězili jednoznačně 10:0, po poločase 3:0.
Sestava :Vrzal - Dvořák, Strnad, Fišer, Kobes - Šimůnek, Vlček, Šinál, Linkeš - Kneblík, Janoušek
Střídali: Nechoďdomů, Major
Góly:Linkeš 5x, Kneblík 2x, Šimůnek, Vlček, Šinál
Trenér: Major Ivan
Vedoucí mužstva: Štefek Josef