Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALToman skončil za zábradlím

KLATOVY - Rozhodčí vykázal trenéra Klatov z lavičky


Jiří Toman

Jiří Toman
Autor: DENÍK/Yvetta Musílková

Za zábradlím sledoval závěr sobotního divizního fotbalového utkání trenér Klatov Jiří Toman. Za výroky na adresu [›] rozhodčího jej hlavní arbitr potrestal tím, že jej vykázal v průběhu druhého poločasu z lavičky.


Toman považuje sobotního soupeře za obzvlášť těžkého, přesto se jeho svěřenci chtěli pokusit mu cestu k dalšímu vítězství zkomplikovat. „Měli jsme dobrou gólovou příležitost, kterou nevyužil Mirga. Poté jsme si už jen třemi góly takříkajíc nafackovali. Góly padly po našich chybách, skoro působily jako naše vlastní,“ řekl po zápase klatovský trenér Jiří Toman. I když v sestavě Klatov je řada hráčů s malými divizními zkušenostmi, podle Tomana dělali chyby i ti zkušenější. „Mančaft to strhává dolů a výkony jsou špatné,“ dodává Toman.


Ten se musel i tentokrát obejít bez stále zraněného Zedníka, který už ale začne v tomto týdnu trénovat. „V průběhu následujících dvou týdnů by už mohl začít hrát,“ dodal klatovský kouč. Navíc během utkání se zranil Beneš, jehož oteklý nárt avizuje delší dobu léčení.