Týnské Dynamo se dočkalo gólu až v posledních minutách

HORŠOVSKÝ TÝN - Derby I. B fotbalové třídy mezi Dynamem Horšovský Týn a týmem Bělé n. R. se odehrálo v sobotu 13. září od 17.00 hodin na trávníku Dynama

Bělský Kalina (uprostřed) nahrává míč svému kolegovi Šimůnkovi
Autor: Foto: Deník/Jan Dékány

Dynamo H. Týn – Bělá
2:0 (0:0)

V prvním poločase hra probíhala spíše na polovině hostů a byly vidět i hezké šance. Za záda bělského brankáře ale nespadl žádný z balonů.

Po přestávce už byla hra vyrovnanější. Hra probíhala spíše ve středním pásmu, kde také docházelo k většině nedovolených zákroků. O tom svědčí velký počet žlutých karet a dokonce i jedna červená.

V 85. minutě byla po nedovoleném zákroku dokonce nařízená penalta, kterou Týnští proměnili. Skóre 1:0 už se týnským divákům líbilo více. Bělští se ale nevzdávali a posunuli hru do útočného pásma, kde strávili několik posledních minut hry.

V prodloužení pak ještě Týnští vytrestali bělskou obranu, která zaspala a nechala si zvýšit prohru na 2:0.

Autor: Jan Dékány