12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Koloveč na vítězství nedosáhla.

Šlágr kola v Kolovči, kde místní Slavoj, který je na první příčce, hostil druhý Dlouhý újezd, si nenechalo ujít přes 420 fotbalových fa­noušků.
V prvním poločase měli domácí mírnou převahu, ale první vážnou příležitost si vy­tvořili hosté, když v 19. minutě zahrával trestný kop Sňozík a střela skončila na břevně.
Kolovečtí se ve 26. minutě se ujali vedení zásluhou Tomáš­ka, který střelou z trestného kopu z 20 metrů překonal za pomoci teče jednoho z obránců, hostujícího gólmana -1:0. Dlouhoújezdští se nevzdá­vali a snažili se o vyrovnání. Švábek nedosáhl na dobrý pas Bukvy. Další slabé střely stře­ly Zemana a opět Bukvy zne­škodnil dobře chytající bran­kář Marcel.
Druhou půli začala útočně Sparta Dlouhý Újezd. Veletův trestný kop minul branku do­mácích. V 55. minutě domácí Kruml místo střely kličkoval a hosté mu míč sebrali. Další šance zahodili Veleta a Bukva. Zvláště jeho hlavička volala po vyrovnání. Na druhé straně spálili slibné příležitosti do­mácí Bittengl a Kruml.
V 68. minutě utekl Veleta, střelu vytěsnil bek domácích na roh. 0 deset minut později opět Veleta zaběhl po křídle, ale Švábek zaváhal. V 77. mi­nutě se hosté dožadovali pe­nalty po jednom střetu Bukvy s domácími obránci.
Do konce hrací doby chybě­lo deset minut a rozhodčí za­pískal penaltu za faul na hos­tujícího Pácala. Míč si na značku pokutového kopu po­stavil Sňozík a nedal domácí­mu gólmanovi šanci - 1:1. Do­mácí se snažili strhnout vítěz­ství na svoji stranu, ale Marek v brance Újezda svůj tým po­držel.
V závěru naopak mohl roz­hodnout Jakub Bukva. Ani on nedal, a tak utkání o čelo sou­těže skončilo nerozhodně. V poslední minutě navíc hosté přišli o vyloučeného Marka.
Kolovoč - Dl. Újezd   1:1 (1:0).
Diváci: 420. Rozhodčí: Vondra. ŽK4:5. ČK0:1 (90. Marek.). Branky: 26. Tomášek - 80. Sňo­zík (PK)
KOLOVEČ: Marcel - Lukáš Ho­molka, Soupír, Bittengf, Milota, Částek (60. Kufner), Tomášek, Černohorský, Duchoň- Kruml (81. Pergl) a Tomáš Homolka.