12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Holýšov poprvé prohrál

Holýšov tuto sobo­tu zajel k utkání do Rokycan. Už před zápasem se vědělo, že zápas bude těžký, což se bohu­žel pro holýšovské hráče po­tvrdilo. Utkání, v němž se z ví­tězství nakonec radovali do­mácí, nepřineslo příliš valný výkon ani jednoho mužstva. Domácí celek využil šance a po zásluze se radoval z vítěz­ství.

FC Rokycany - FK Stafin Holýšov  2:0 (0:0)

Domácí nastoupili k utkání aktivně s cílem strhnout ve­dení co nejdříve na svou stra­nu. Již ve 4. minutě obdržel holýšovský Jeniš přihrávku, ale ve slibné pozici si nedoká­zal zkrotit míč. V 15. minutě domácí zahrávali roh, ale ni­kdo z nich se k míči nedostal.V 19. minutě byl ve vápně stažen Tlustý, ale bohužel pro hráče Stafinu rozhodčí tento zákrok neuznal jako nedovo­lený. Ale sám brankář domá­cích po zápasu přiznal našim novinám, že se penalta mohla kopat. O minutu později se míč ocitl u holýšovského Hu­liny, ale ten ve 100% šanci z pěti metrů minul. Ve 29. mi­nutě nahrával Jeniš Tlusté­mu, ten vybojoval roh, ale z něho Stafin nic nevytěžil. První poločas nepřinesl mnoho povedených šancí, a tak za zmínku stojí až při­hrávka domácího obránce na Scheinherra, který tvrdou ranou branku přestřelil. Prv­ní poločas se obešel bez gólu.V rozmezí 48. - 54. minuty zahrávali domácí čtyři rohy a ze třetího z nich se v 50. minu­tě dostal ve vápně k hlavičce domácí Scheinherr a poslal svůj tým do vedení 1:0. Tento hráč obdržel o dvě minuty déle žlutou kartu za faul. V 61. minutě přihrával Procházkovi Hulina, ale Pro­cházka bránu přestřelil. O dvě minuty déle se míč dostal před vápno a rokycanský Mráček prostřelil, vše co měl v cestě, a zvyšoval pro Roky­cany na 2:0. V 72. minutě se Jeniš protá­hl domácí obranou, ale Tlus­tému míč ve vápně těsně od­skočil. O minutu později za­hrával Holýšov roh, ale Jeniš ve vápně hlavičkoval pouze nad branku. V 80. minutě z přímého kopu a ani z dorážky holýšovského Hrdiny míč do branky nepro­šel. V 86. minutě mohli domá­cí zvýšit, když proti Šimkovi šli tři domácí fotbalisté, ale hráč u míče zvolil střelu a přestřelil branku.
Sestava Holýšova: Janča, Hamerník, Snášel, Kaas, Maj­lát, Hulina, Jeniš, Šimka, Tlustý, Lukáš, Procházka.ŽK: 1:0, Rozhodčí: Čermák, Delegát: Kuška.
„Ani jedno z mužstev dnes nepředvedlo dobrý výkon. Bohužel pro nás Rokycany těch několik málo šancí zužitkovaly. Nemůže se pořád vyhrávat," prozradil po utká­ní trenér Stafinu Štěpán Hir­schl, který se s výsledkem smířil.„Zápasu by odpovídala re­míza. Myslím si, že ani jedno z mužstev toho dnes moc na hřišti nepředvedlo. Zákrok na Tomáše Tlustého komentovat nebudu, všichni to viděli. Ale i něco špatného je pro něco dobré a nemůžeme pořád vy­hrávat. Snad si kluci spraví chuť příští týden v domácím zápase s Nýřany,"dodal jeden z fanoušků Stafinu.