23 24 25 26 27 28 29
30 31

Starší i mladší žáci vybojovali tři body

Starší žáci: Jiskra Domažlice – D. Horš. Týn  4:0 (4:0)

Dne 6.9.2008 sehráli st. žáci "A" Jiskry Domažlice další mistrovské utkání na domácím hřišti s mužstvem Dynama H. Týn. Hráči nastoupili do zápasu aktivně a od počátku zápasu zatlačili soupeře na vlastní polovinu. Převahu vyjádřili v 18. min., kdy po autovém vhazování ve středu hřiště, poslal Gust přihrávku na střed hřiště nabíhajícímu Čechovi, který střelou k tyči získal vedení 1:0. Ve 23. min. aktivní Vojta Čech vybojoval u postranní čáry míč a centrem na přední tyč
našel nabíhajícího Zd. Štěpána, který z voleje zvýšil na 2:0. Ve 33. min. vystihl Zd. Štěpán výkop hostujícího brankáře, ideálně přihrál Čechovi, ten se opět nemýlil a zvýšil na 3:0. Za minutu nato vystihl ve středu hřiště rozehrávku soupeře D. Gust, který prošel na hranici velkého vápna a poté prostřelil brankáře a upravil výsledek poločasu na 4:0. Ve druhém poločase hráči uspokojeni výsledkem z 1. poločasu nenastoupili již v takovém nasazení a soupeř hru v poli vyrovnal. Šance které si hráči vytvořili ve 2. poločase, již zůstaly nevyužity a tak zápas skončil výsledkem 1. poločasu a to 4:0.
Goly:  18. Čech(Gust) 1:0, 23. Štěpán(Čech) 2:0, 33. Čech(Štěpán) 3:0, 34. Gust  4:0,

Sestava :  Krásnický  -  Tauer, Kalný, Lešek, Čech -  Socha, Hamor, Gust, Copák - Štěpán, Škoda
Střídání: Škoda-Gabriel, Štěpán-Linkeš, Socha-Čipera, Copák-Konrády, Čech-Škoda, Čipera-Socha, Škoda-Štěpán, Linkeš-Čech.
trenéři:  V. Sladký, R. Neumann

Radek Neumann

Mladší žáci: Jiskra Domažlice – D. Horš. Týn  7:0 (4:0)

Mladší žáci Jiskry nastoupili proti svému okresnímu rivalu, Dynamu H Týn a po bezchybném výkonu ho vyprovodili  7:0, po poločase 4:0. Žáci Jiskry přišpendlili svého soupeře na jeho polovině a po nacvičeném rohovém kopu se dostali v 8. minutě do vedení. Střelcem byl Ondra Zíma. Poté se obraz hry téměř nezměnil, hráči Jiskry dobře kombinovali a vstřelili další 3 branky. V 11. minutě David Jurko, ve 24. Martin Buršík a v 27. Lukáš Svoboda. Do 2. poločasu trenéři vystřídali několik hráčů, ale na hře  to nebylo vůbec znát. Soupeř se už jenom bránil a odkopával míče do bezpečí, takže góly padaly až v samém závěru. V 57. minutě vstřelil branku Ondra Černý, v 58. Lukáš Svoboda a v 60. minutě Martin Buršík. Tuto neděli čeká mladé hráče Jiskry tým z Přeštic, doufejme, že herní pohoda hráčům vydrží a opět si připíší 3 body.
Sestava: Krutina(31. Vrzal) - Bočan, Poláček, Zíma, Stróž - Svoboda, Černý, Dufek, Jurko - Maštalíř, Buršík st.
Střídali: Vrzal, Jandečka, Žák, Buršík ml.

Trenéři: Copák a Bočan.

Vedoucí mužstva: Josef Dufek.