Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALKlatovský Viktora neproměnil v Milevsku penaltu

KLATOVY - Vyrovnanou partii sehráli na hřišti v Milevsku divizní fotbalisté Klatov. Přesto na body nedosáhli.


Trenér fotbalistů TJ Klatovy Jiří Toman.

Trenér fotbalistů TJ Klatovy Jiří Toman.
Autor: DENÍK

„První šanci jsme měli my, ale Benešova pěkná střela šla těsně vedle. Stejně tak zahodili tutovku vzápětí domácí. Poté se dostal do slibné šance Cihlář, ale vše uchvátal,“ vrátil se k dramatickým momentům trenér TJ Klatovy Jiří Toman. „Po obrátce jsme chtěli pokračovat ve stejném trendu, ale bohužel domácí neobsazený hráč po centru odhlavičkoval míč do naší sítě. Gólu už však předcházelo několik našich hrubých chyb,“ popsal situaci Toman.

Toho těsná prohra velice mrzí. „Minimálně bod jsme si určitě zasloužili. Hráči bojovali, odvedli dobrou týmovou práci, ale bohužel neproměňujeme šance. Naopak soupeř naše chyby trestá, inkasujeme a pak musíme dotahovat protivníkův náskok. To se nám ale v Milevsku nepodařilo, i když jsme k tomu příležitosti měli,“ uvedl kouč a připomněl neproměněnou penaltu, nařízenou výborným sudím Blažejem za faul na Pavlíka.

„Zkušený Viktora ji hodně špatně kopl, doprostřed brány,“ konstatoval Toman, který před utkáním učinil malé rošádě v sestavě. „Bouberle šel z beka na zálohu, Mirga do útoku a Pavlík se stáhl do středu,“ upřesnil trenér nejviditelnější přesuny, které prý přinesly do hry klatovského kolektivu nový náboj.