24 25 26 27 28 29 30
31

Starší dorost: Spartak Příbram - Jiskra Domažlice 5:1 (2:0)

Jaroslav Pavlíček | 8.9.2008 (20:15)

Hodně rozkouskovaná hra, podle mého ovlivněná rozhodčími skončila vyskokým vítězstvím domácích.
Hned ve 2' se ke střele dostal hostující Vísner ale branku minul. Dvě minuty poté se uvedli domácí ale branku také netrefili. V 10' se po rohu dostal ke střele domažlický Závodný ale slabou střelou nepřekvapil hostujícího golmana. Ve 13' se poprvé radovali domácí, když se prosadili po tretném kopu 1:0. 21 minuta Korba chytá nebezpečnou střelu domácích. Druhou branku domácích přinesla 30' když se na malém vápně otočil domácí utočník a zvýšil na 2:0. Ve 43' se po rohu ke střele dostal Hartl ale střílel nad. Do druhé půle vstoupili lépe hosté když se do velké šance dostal ve 49' Havlíček, ale jeho hlavičku brankář vyrazil. 52' se po trestném kopu a neodpískané ruce ve vápně zvyšují domácí na 3:0. V 57' se ocitl Minařik sám na penaltě ale střela mu nesedla. V 62' se prodral do šance Havlíček ale branku minul. Havlíčkovu střelu v 63' brankář chytá. 71' po jasném ofsajdu jde domácí hráč sam na golmana 4:0. V 75' Jiskra snižuje zásluhou Minaříka na 4:1. 76' domácí stanovují skore na 5:1.

Jiskra: Korba - Mastný, Zlámal, Ouřada, Pavlíček - Závodný(72' Sova), Hartl, Vísner(81' Pačesný), Waldmann - Minařík, Havlíček

Trenéři: Brichcín, Palovič