15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Starší žáci: Baník Stříbro - Jiskra Domažlice 2:4 (0:2)

V sobotu 30.8.2008 sehráli st. žáci A první mistrovské utkání na hřišti Baníku Stříbro. Do zápasu mužstvo nastoupilo aktivně a ve 12. minutě po nacvičeném signálu vstřelil Hamor první branku. Ve 22. minutě po pasu Sochy na Štěpána se ujímáme vedení 0:2. Ve druhém poločase po uvolnění Štěpána Hamorem tento střílí a odražený míč dorazil Čech a Jiskra vedla 0:3. Poté přišla ztráta koncentrace a soupeř snížil po naší chybě na 1:3. Z protiútoku po krásném pasu Kalného na Sochu tento střílí branku na 1:4. Soupeř v závěrečném náporu pouze snížil z pokutového kopu na 2:4.

Sestava : Krásnický - Tauer, Kalný, Lešek, Gabriel - Socha, Hamor, Gust, Konrády - Štěpán, Čech.

Střídání : 24. Copák (Konrády), 36. Linkeš (Copák), 51. Řezáček (Čech), 54. Malík (Hamor), Šimůnek (Linkeš) 58. Copák (Socha)
Branky : Hamor, Štěpán, Čech, Socha.

Trenéři : Sladký, Neumann