17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Bahleda trefil pro Domažlice výhru v derby s týmem Klatov

Pozornost fanoušků fotbalové divize byla upřena na duel Klatov s Domažlice­mi. Radovali se hosté, kteří si po zásluze odvezli tři body. Tachovský nováček sehrál smolné utkání s Voticemi. Přestože měl většinou hru ve své moci, nakonec nezískal ani bod. Ve čtvrtém utkání v řadě prohrály i Vejprnice s vedoucími Prachaticemi a uzavírají tak tabulku.

Klatovy - Domažlice 0:1

Herně vyspělejší hosté si vypracovali více brankových příležitostí a odvezli si tři dů­ležité body. Rozhodl o nich po necelé čtvrthodině hry prů­nik a přesná střela Bahledy. Snaha domácích mladíků k vyrovnání nevedla, jen Pavlík nastřelil hlavou tyč. Naopak hosté měli v prvním poločase ještě několik šancí.Po obrátce Domažlice v útočné snaze polevily, dobře však bránily a klatovské bor­ce prakticky nepustily do žádné šance. Přestože se vý­kon Klatov zlepšil. Chodové jsou po čtyřech odehraných kolech bez porážky.Poločas: 0:1. Branka: 14. Ba­hleda. Rozhodčí: Štuk. ŽK: 2:4. Di­váků: 650.
Klatovy: Jarolím - Bouberle, M. Viktora, Hovorka, Bušta - Me­száros, Matějka (75. Gyórgi), J. Cihlář, Vacovský (35. Rendl) - Be­neš, Pavlík (70. Mirga). TrenérJiří Toman.
Domažlice: Mleziva - Strejc, Šmirkl, Tesař, P. Cihlář-Zb. Čer­ný (88. Čech), Šámal, Mužík, V. Rada (46. Manowetz) - SchStterl (63. Šot), Bahleda. Trenér Milan Dejmek.

Tachov - Votice 0:1
Většinu utkání se hrálo v režii domácích, ale Machač, Braun, Luk. Čížek a L. Viter­na pozahazovali brankové šance. Favorizovaným hos­tům patřilo jen úvodních de­set minut, potom získal pře­vahu tachovský nováček.Na trávníku vládl i po pře­stávce, ale o výsledku rozhod­la jediná střela Votic na bran­ku, kterou překvapivě bran­kář Pták pustil za svá záda. V závěru ještě domácí Malý na­střelil tyč. Nešťastný boj Ta­chova a krutá porážka.Poločas: 0:0. Branka: 75. M. Horváth. Rozhodčí: Svatík. ŽK­2:4. Diváků: 350.
Tachov: Pták - L. Viterna, Ka­še, Luk. Čížek, J. Viterna - Ma­chač (64. Habart), Lad. Čížek, Hut­ta, Malý- Rulf (64. Hudec), Braun. Trenér Miroslav Chada.

Vejprnice - Prachatice 1:2
Domácí zaspali úvod a in­kasovali gól hned v prvních vteřinách. Poté Davídek na­střelil břevno, střelu hlavou mu hostující gólman chytil, ale první poločas byly Pra­chatice lepším týmem.Po změně stran Vejprnice přidaly na bojovnosti, dlouho se jim však v koncovce neda­řilo. Až po faulu na Barnáše, který vystřídal zraněného Horvátha, vyrovnal z penalty Davídek. Téměř vzápětí však domácí defenzíva zaspala a Košík zís­kal pro vedoucí tým opět ve­dení, které už nepustil. Závěrečný tlak domácích byl bez­zubý a zůstávají poslední.Poločas: 0:1. Branky: 77. Daví­dek z PK -1. a 79. Košík. Rozhodčí: Melničuk. ŽK:1:3. Diváků:120.

Vejprnice: Hajžman - D. Štefá­nek (86. Puhlovský), Stanislav, Havránek, J. Biedermann-Löwy, Holý, Davídek, öAubrecht - Kuče­ra, P. Horváth (74. Barnáš). Trenér Jaromír Mysliveček.