Mladší dorost: Jiskra Domažlice - 1. FK příbram B 1:4 (1:1)

Jaroslav Pavlíček | 30.8.2008 (15:44)

Mladší dorost

Jiskra Domažlice - 1.FK Příbram B 1:4 (1:1)

V utkání mladších dorostů drželi domací krok s hosty pouze v první půli.

Domácím se povedl vstup do utkání, když se po krásné přihrávce Jurka prosadil už ve 2. minutě domažlický Liebl. V 10. minutě odpověděli hosté a srovnali na 1:1. Ve 24. minutě se dostal do šance Kuráž ale branku přestřelil. Aktivní Liebl se ve 30. minutě prodral do další šance ale místo střely volil přihrávku na hráče, který stál v ofsidu. 32. minuta znamenala šanci hostů která brankou neskončila. Začátek druhé půle vyšel dobře hostům, když se hned po zmeně stran prosadili 1:2. V 57. minutě končí Kubinův trestný kop pouze v naruči hostujícího golmana. Po ztrátě ve středu hřište nastřelili hosté v 59. minutě tyč domácí branky. Po krásné akci hostů, když rozebrali domácí obranu zvýšili hosté na 1:3. Hosté byli celý druhý poločas jasně lepším týmem což potvrdili v 78. minutě když stanovili konečný výsledek na 1:4.

Sestava: Čapský(15' Jarina) - Vogeltanz, Jurko, Brychcín, Bláha(62' Švarc) - Kubina, Šinál, Kubr(68' Toman), Liebl - Lešek, Kuráž

Trenéři:Wolf, Pavlíček
Masér: Nebehaj
Rozhodčí: Kubec - Kopejtko, Fanfule