Starší dorost: Jiskra Domažlice - 1. FK Příbram B 1:0 (0:0)

Jaroslav Pavlíček | 30.8.2008 (15:24)

Starší dorost

Jiskra Domažlice - 1. FK Příbram B 1:0 (0:0)

V utkání ve kterém měli v první půli více ze hry hosté ale nepodařilo se jim prosadit. Ve druhé půli se prosadili domáci brankou Havlíčka z přímého kupu.

Ve 4. minutě zatáhl po pravé straně míč domácí Sova ale jeho centr hosté odvrátili na roh. V 18. minutě po rohu Havlíčka hlavičkoval Škrabal nad. Ve 28. minutě našel Zlámalův pas Havlíčka který hlavičkoval mino. Hosté zahrozili poprvé až ve 32. minutě střelou se kterou si domáci golman poradil. Z následného útoku se dostal ke střele Waldmann ale minul. V největsí šanci první pule se ocitl ve 45. minutě Pavlíček, podařilo se mu obstřelit brankáře ale střela minula levou tyč hostujícího golmana.
V 50. minutě se po faulu na Škrabala kopal přímý volný kop z hranice vápna, kterého se ujal Havlíček - 1:0. V 55. minutě se prodral do zakončení Sova ale přestřelil. Krásnou sřelou se v 68. minutě uvedl domažlický Ouřada.  Akce Havlíčka v 75. minutě skončila pouze v náruči příbramského brankáře. Hosté ohrozili domáci bránu v 81. a v 88. minutě, ale ani jednou se neprosadili. V poslední minutě hlavičkoval Škrabal ale branku netrefil.

Sestava Jiskry: Korba - Mastný, Zlámal, Ferra(40' Hartl), Pavlíček(83' Pačesný) - Závodný(63' Minařík), Ouřada, Škrabal, Waldmann - Havlíček, Sova(84' Vísner)

Trenéři: Brichcín, Palovič
Masér: Nebehaj
Rozhodčí: Kubec - Kopejtko, Fanfule