Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALMeclov na domácí půdě podlehl Stodu.

V dalším jarním kole fotbalové I. B třídy hostil na hřišti v Třebnicích Meclov čtvrtý celek průběžného pořa­dí Stod, který si po většinu zá­pasu udržoval převahu a odve­zl si všechny body.
Meclov-Stod   0:3 (0:0)
Do zápasu vstoupili hosté aktivně a častěji drželi míč na svých kopačkách a vytvářeli si brankové příležitosti. Domácí obrana však odolávala. Meclovští si mnoho šancí proti fotbalově vyspělejšímu celku nedokázali vypracovat. V jed­né z mála se ocitl po centru z obrany Tomáš Maier, který ale nedokázal zakončit. Hráči Stoda byli důraznější, rychlejší a postupně jejich tlak narůstal, přesto se nedokázali střelecky prosadit.
Do druhé půle nastoupili hosté s odhodláním vstřelit branku a Meclov, který si po změně stran nedokázal vytvo­řit žádnou slibnou příležitost, zatlačili na jeho polovinu a do­čkali se gólů. Dvakrát se stře­lecky prosadil Fišer a třetí gól Stoda přidal Patrik Pleizner, známý ze svého působení ve Staňkově. Meclovští navíc de­set minut před koncem přišli o Chloupka, který za urážku rozhodčího Kohouta viděl čer­venou kartu. V příštím kole se první body v jarní části sezóny pokusí uhrát v Konstantino­vých Lázních.
Meclov: Jos. Dolejš - Mareš, Jan Dolejš, Mayer, Malík - Pai­dar, Váchal, Příbek, Flosman – Maier (70. Beran), Chloupek.                                           (mif)

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.