26 27 28 29 30

Dorostenci Jiskry přivezli z umělky v Prachaticích cenný bod.

Starší dorost

Tatran Prachatice-J. domažlice 0:0

Ve vyrovnaném prvním poločase bez větších šancí se v 32' krásnou střelou z 20m představil domažlický Vísner. Do druhé půle lépe vstoupili domácí, když v 56' nastřelili tyč a v 66' šel domácí hráč sám na bránu ale branku netrefil. V69' se ocitl ve velké šanci Waldmann ale dlouho zpracovával míč a následná střela trefila pouze domácího hráče. V 74' a v 77' střílel dvakrát nad Závodný a v 88' Zlámal hlavičkoval nad. V samotném závěru zápasu měli velkou šanci domácí kterkou Jiskra odvrátila na roh. Utkání velmi dobře řídila trojice rozhodčích Klátil - Ovčáček, Valenta.
Sestava: Korba - Mastný, Zlámal, Ferra, Pavlíček - Waldmann, Hartl (74' Minařík), Vísner(53' Ouřada), Závodný(78' Sova) - Havlíček, Škrabal. Trenéři: Brichcín, Palovič
Masér: Nebehaj

Mladší dorost
Tatran Prachatice - Jiskra Domažlice 1:0

V utkání, kterému by nejspíše slušela remíza se štěstí přikolonilo na stranu domacích.
V prvním poločase se v 16' po centru Šinála ocitl ve velké šanci Liebl ale těsně minul. Čtyři minuty na to opět Liebl nadvakrát nedorazil odražený míč do branky. Ve 21' vychytal domácí brankář Kubinu a ve 30' Čapský vyráží střelu domácích na roh. V 38' nastřelil Kubina pouze domácího golmana. Ve druhém poločase měli domácí více ze hry, když v 50' dvakrát Čapský odvrátil na roh. V 57' se ke střele dostal Liebl ale branku přestřelil. V 73' po hrubé chybě hostující obrany se k míči dostal domácí útočník a nedal domažlickému golmanovi šanci 1:0. Domácí si už do konce zápasu výsledek uhlídali. Utkání opět přesně řídila trojice rozhodčích: Klátil - Ovčáček, Valenta
Sestava: Čapský - Vogeltanz, Jurko, Brychcín(50' Švarc), Kuráž - Lešek, Kubr, Šinál, Kubina – Liebl (68' Toman), Stauber. Trenéři: Wolf, Pavlíček Masér: Nebehaj