28 29 30 31

Nýřany zaskočily favorita - výsledky krajských soutěží

Třetím kolem pokra­čoval o víkendu krajský pře­bor fotbalistů.

SK ZČE Plzeň - Holýšov 1:2
Domácí měli v úvodu utká­ní více ze hry, ale chybovali a do vedení šli hosté . Ve druhé půli domácí dostali soupeře pod tlak, ale z rychlého proti­útoku podruhé inkasovali._ Nejlepšt hráči: U1č - Kaas. Poločas: 0:1. Branky: 90. Votípka - 23. a 80. (PK) Tlustý. Rozhodčí: Homr. ŽK:1:1. Diváků: 100.SK
ZčE: Řezáč
- J. Lenk (40. Fedorco, 60. Eliáš), Diviš, Chocho­latý (67. O. Lenk), Bedrna, Šiml, Ulč, Bačkovský, Bednář, Stanek (32. Votípka), Vlček. Trenér V. Vo­típka.
Holýšov: Janča - Hamerník, Hrdina (53. Snášel), Kaas, Majlát, Jeniš, (87. Juráš), Tlustý, Pro­cházka, Rus (74. Vrba), Lukáš (81. Dostálík), Šimka. Trenér Š. Hir­schl.

Přeštice - Chanovice 2:0
První poločas nabídl vy­rovnanou partii. Ve druhém se hosté tlačili více do útoku, ale domácí dokázali na rozdíl od sóupeře své šance využít.Nejlepší hráči: Duchek - Stra­koš. Poločas: 1:0. Branky: 16. Beš­ta, 85. Veleman. Rozhodčí: Štrincl. ŽK: 2:3. Diváků: 150.
Přeštice: Frančík - Křen, Chá­pal, Zelenka, Zdeněk, Bešta (90. Maršálek), Procházka Duchek (90. Kolečkář), Žitník (83. Zoubek), Jonáš (55. Veleman). Trenér F. Sluka.
Chanovice: Růžička - Šedivý, Nový, Hnídek (40. Krch), Toman, Strakoš, Prchlík, Švehla, Černo­horský, Kislinger (19. Kučera), Zdeněk. Trenér M. Rambousek.

Rokycany-M. Touškov 2:1
V kvalitním duelu se dosta­li domácí šťastným gólem rychle do vedení. Postupem času se hra vyrovnala, hosté dokázali už pouze snížit.Nejlepšf hráči: Jícha - Králo­vec.,Poločas: 1:1. Branky: 7. J. Scheinherr, 58. Jícha - 37. Brand. Rozhodčí: Červený. ŽK: 2:1. Divá­ků: 200.
Rokycany: Vild - Jícha, Bečka, Čihák, Schveinert (78. Korelus), Tobrman, Mraček (84. Hereit), Brož, J. Scheinherr (89. Fiala), Kohout (46. Blecha), M. Sche­inherr. Trenér P. Aubrecht.
M. Touškov: Daněk - Forman, Misař, Zaoral, Kalčík, Fiirbacher, Svoboda (85. Hrdlička), Královec, Nosek (77. Kocour), S. Karbusic­ký, Brand. Trenér K. Bárta.

Nýřany-Chrást 2:2
Ambiciózní hosté z měli po celé utkání územní převahu. Domácí dvakrát vedli, soupeř ale dokázal vždy vyrovnáva­cím gólem odpovědět. Nejlepší hráči: Louda - Bez­dička. Poločas: 2:1. Branky: 9. M. Kováč (PK), 44. Louda - 42. Fiala, 70. Bezdička. Rozhodčí: Krutina. ŽK: 3:4. Diváků: 200.
Nýřany: Fait - Duspiva, M. Kouba, Liška, Louda, J. Nieder­mayer, Pondělík, Kočí, Voráček, Cvachouček (77. Aliyev), Kováč (90. Šindler). Trenér M. Nieder­mayer.
Chrást: Bláha - Levý, Král, Brýla (59. Mojžíš), Kovařík, Bez­dička, Fiala, Haidelmayer, Křen (79. Komárek), Týr (65. Kučera), Sadílek. Trenér J. Urbánek.

Rapid Plzeň-Bolevec 2:0
Územní převahu zužitko­vali fotbalisté Rapidu ve ve­doucí branku. Pak se hra vy­rovnala, hosté žádnou ze tří velkých šancí nevyužili.Nejlepší hráči: Lambor - Šiml. Poločas: 2:0. Branky: 16. a 34. Lambor. Rozhodčí: Tyc. ŽK: 7:4. Diváků: 120.
Rapid: Nikrmajer - Šimsa, Uz­lík, Sláta, Brabec (Štádler), Hucl (86. Novák), Čupalka, Faist, Po­lívka (80. Tomáš), Peroutka (72. Votava), Lambor. Trenér J. Jílek.
Bolevec: Klečka - Kučera, Sou­kup, Humpál, Šnajder, Brejcha, Šanoba, Kovařík, Šiml, Greif (32. Thomayer), Došlý (46. Pelnář). Trenér J. Kůs.

Manětín-Doubravka 0:4
Po celých devadesát minut se hrál otevřený fotbal, zku­šení hosté byli fotbalovější a zaslouženě zvítězili.Nejlepší hráči: Spal -Šimr. Po­ločas: 0:2. Branky: 35. a 50. Šimr, 30. Varga, 73. Novák. Rozhodčí: Čermák. ŽK: 0:1. Diváků: 380.
Manět[n: Pochobradský - Pleyer, Prusík, Spal, Paum, Ešner, Straka, Bulín (75. Fuchsa), Ja­nouškovec, Mikulík, Eliáš. Trenér J. Aubrecht.
Doubravka: Mička - Marou­šek, Varga, Belan (75. Král), Sýko­ra, Vaigl, Kovács, Novák, Smíšek, Šimr, Švec (79. Klůc). Trenér I. Kovács.

Staňkov-Horažďovice 4:1
Domácí vytěžili z převahy v první půli dvě branky, po červené kartě jednoho z hos­tujících hráčů zápas kontro­lovali.Nejlepší hráči: Štefl - nikdo. Poločas: 2:0. Branky: 2. a 20. Trh­lík, 71. a 77. Štefl. Rozhodčí: Liš­kutín. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (55. Kupec). Diváků: 160.
Staňkov: Jánský - Hrach, Štverka, Šobr, Janka (89. Regál), Trhlík, Bauer, Dolejš, Panuška, Štefl (82. Cerha), Poslední. Trenér L. Kazda.
Horažďovice: Švehla - Stulík (79. Mach), Mirvald, Janouškovec (88. Michálek), Wurczel, Jiřík, Pavlík, Mourek (51. Bruha), Ku­pec, Juda, Sova. Trenér L. Vašica.

Zbůch-Koloveč 0:8
Hosté se dostali rychle do vedení, které postupně navy­šovali. Domácí nevyužili ani stoprocentní šance a vysoko prohráli.Nejlepší hráči: nikdo - Du­choň. Poločas: 0:3. Branky: 12.,22. a 74. Šperl, 11. a 50. Černohorský, 47. Diepold, 63. Baxa, 68. Tomášek. Rozhodčí: Šlapák. ŽK: 2:0. Divá­ků: 350.
Zbůch: Zábranský-Brož, Plahs (54. Beneš), Hettler (46. M. Fořt), Lukášek, L. Fořt (46. Mrázek), Pfe­iffer, Schejbal, Daňhel, Hrdlička, Herman. Trenér P. Lukášek
Koloveč: Simbartl - Mareš, Mi­lota, Baxa, Černohorský, Homol­ka, Tomášek, Diepold (63. Pergl), Šperl (76. Souček), Mifek, Duchoň. Hrající trenér R. Baxa.

Stod - Heřm. Huť 3:3 (Pleisner 2, Berklau - Posol, Poslední, Veselov­ský),
Bělá n. R. - Mrákov 2:4 (Strou­hal, Cingroš J. - Rosol, Zahrádka, Mlynář, Stýskal),