Fotbalová divize po­kračovala o víkendu třetím kolem.
Překvapil nováček z
Tachova vítězstvím v Praze na Meteoru a dobře si vedly i Domažlice s Vltavínem.

Domažlice - Vltavín 3:1
V bojovném duelu byli do­mácí od úvodních minut ak­tivnějším celkem. Po odvrá­ceném centru Zb. Černého zamířil Schötterl k tyči a po­slal Domažlice do vedení. Útočné choutky domácích na chvíli zmrazil Pospíšil, když se uvolnil a střelou od tyče do brány vyrovnal na 1:1. Těsně před přestávkou však Bahle­da zakončil vlastní sólo ukáz­kovým gólem.Po změně stran se domácí soustředili více na defenzivu a Pražany do žádných šancí nepouštěli. Naopak střídající Šot převzal přihrávku od Schötterleho a přesnou stře­lou z hranice vápna pojistil zasloužené vítězství.Poločas: 2:1. Branky: 26. Schötterl, 45. Bahleda, 66. Šot - 35. Pospíšil. Rozhodčí: Hrabovský. ŽK: 0:4. Diváků: 700 (!).
Domažlice: Mleziva-Strejc (89. V. Rada), Šmirkl, Tesař, P. Cihlář - Zb. Černý, Mužík, Šámal, Ma­nowetz (64. Šot) - Bahleda, Schötterl. Trenér Milan Dejmek.

Meteor -Tachov 1:3
Dobře hrající hosté si v první půli vytvořili několik vyložených šancí. Po zásluze šli do vedení, když Braunovu přihrávku zužitkoval gólově Rulf. Pražané skóre srovnali kuriózní brankou: Blažkovu ránu z pětatřiceti metrů vyra­zil Pták na břevno a od jeho zad se mu odrazila do sítě. Ještě do přestávky opět Rulf zakončil druhým gólem ukázkovou kombinační akci.Po obrátce častěji útočil Meteor, ale hosté dobře bráni­li a z brejků zahazovali šance. Až v závěru Hudec přihrával a Lad. Čížek pojistil výhru. Hutta ještě nastřelil břevno. Poločas: l:2. Branky: 23. Blažek - 9. a 28. Rulf, 86. Lad. Čížek. Roz­hodčí: Suchánek. 2K: 1:3. Diváků: 210.
Tachov: Pták - L. Viterna, Ka­še, Luk. Čížek, J. Viterna - Habart (59. Machač), Hutta, Lad. Čížek (90. Kabourek), Hudec - Rulf, Braun. Trenér Miroslav Chada.

Třeboň-Klatovy 3:1
Mladý celek hostů nestačil na zkušené borce domácích. Ti získali rychle vedení, které do přestávky po chybách kla­tovské defenzivy navýšili až na tříbrankový náskok.Klatovy se po změně stran zlepšily, po přímém kopu Me­szároše snížily stav a měly několik dalších náznaků šan­cí. Třeboň si však vítězství s jistotou pohlídala. Poločas: 3:0. Branky: 2. Tůma, 36. Hačka, 41. Beránek - 67. Mes­záros. Rozhodčí: Jan Dobrý. ŽK: 3:0. Diváků: 220.
Klatovy: Jarolím - Bouberle (46. Rendl), M. Viktora, Hovorka, Bušta - Matějka (84. Vacovský), Pavlík (71. Mirga), Zedník, Meszá­ros, J. Cihlář - Beneš. Trenér Jiří Toman.

Milevsko- Vejprnice 3:1
Na půdě nováčka zvládli hosté první poločas a dokonce se Kučerou dostali do vedení. Další šance nevyužili. Po trestném kopu Janoucha však Hajžman v brance uklouzl a domácí srovnali skóre na 1:1.Druhou půli Milevsko roz­hodlo dvěma slepenými góly Sokola. Vejprnice se v kon­covce už neprosadily.Poločas: 1:1. Branky: 31. Ja­nouch, 72. a 90. Sokol - 27. Kučera. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:0. Divá­ků:180.
Vejprnice: Hajžman - Lisý, Stanislav, Havránek, D. Štefánek (78. Aubrecht) - Löwy, Holý, J. Biedermann, Košťál - Kučera, P. Horváth. Trenér Jaromír Mysli­veček.

Ostatní výsledky:

Prachatice - ­Strakonice 7:0 (4:0, Košík 2, Kor­šalov 2, Bednár, Kaczko, Kováčik),
Příbram B - Motorlet 0:0,