31

V přestřelce si vedl lépe Benešov

Benešov/ Na hřišti u Konopiště na sebe narazily dva nováčkové divize skupiny A, Benešov a pražský Meteor VIII. Po divoké přestřelce zůstaly body doma.

SK Benešov – Meteor Praha VIII    4:3

Utkání bohaté na branky pro sebe rozhodli domácí až ve druhém poločase. Gólové hody začal domácí Turek střelou s pomocí tečí. Na vyrovnávací branku Meteoru ihned zareagoval Čáp nádherným volejem z hranice vápna – 2:1. Do poločasu hosté Fíčkem vyrovnali. Po změně stran nejprve Chomát přidal třetí branku z penalty a na 4:2 zvýšil Čáp. Po chybě domácí obrany stanovil Fíček svou druhou brankou na konečných 4:3.
„Do utkání jsme nastoupili vědomi si ofenzivní síly soupeře, což se potvrdilo a každou naší chybu potrestal. Naštěstí jsme v důležitých okamžicích vstřelili branku. Ve druhé půli jsme se zlepšili v kombinaci. Škoda chyba Štěpána v nastavení, výsledek mohl být přesvědčivější,“ uvedl trenér Benešova Ladislav Fiala.
Poločas
: 2:2. Branky: 28. 86. Čáp, 7. Turek, 68. Chomát (PK) – 36. 92. Fíček, 27. Čmejla. Rozhodčí: Morávek. ŽK: Turek/ 5. Diváci: 320. SK Benešov: Tlamicha – Pěknic, Holub (79. Havlín), Braný – Žák, Bubeník (57. Hanousek), Bárta, Chomát, Štěpán – Turek (68. Prikner), Čáp.