19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Týmům dorostu premiéra nevyšla, v Domažlicích selhaly

Do nového ročníku vstoupili divizní dorostenci SK Strakonice 1908.

Výsledky 2. kola – starší dorost: Domažlice – Strakonice 2:0 (0:0), mladší dorost: Domažlice – Strakonice 2:1 (2:0).

Divize dorostu

Martin Červinka, trenér staršího týmu: „Zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme podali místy až podprůměrný výkon a nedostali se do herní kombinace a do zakončení. Domácí tým byl přece jenom o něco aktivnější, v 35. minutě musel Čížek nadvakrát likvidovat nebezpečnou střelu soupeře. Druhé dějství nabídlo podstatně lepší kopanou zásluhou obou týmů. V rozmezí od 50. do 55. minuty zůstaly gólové příležitosti Rejška a Slavíka bez využití. Skóre se změnilo až v 72. minutě, kdy poměrně přísně nařízenou penaltu nadvakrát domácí proměnili. V nastavení dal Kotrba přímo z rohu gól, ale rozhodčí ho pro údajný faul neuznal! V 96. minutě domácí výhru potvrdili.“

Sestava: Čížek – Kohout (46. Výrostek), Mráz, Horejš, Černý – Kešner (26. Rejšek), Kobera (75. P. Bálek), Kuneš, Kotrba – Říský, Slavík.

Daniel Myslík, trenér mladšího týmu: „Zápas ovlivnilo to, že jsme už v 1. minutě dostali gól. Hra byla poté vyrovnaná, ale ve 23. minutě po nedůrazu jsme inkasovali podruhé. Obě branky byly laciné. Po půlhodině hry měl blízko ke gólu Frk, ale jeho pokus šel nad bránu. Ve 40. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Pospíchal a dohrávali jsme o deseti. Domácí vedení uspokojilo a my jsme je i v oslabení zatlačili. V 50. minutě snížil Doskočil, ale další šance jsme už neproměnili.“

Sestava: Rojík (56. Drnek) – Tomášek (46. Uher), Hoch, Frk, Pospíchal – Kovárna (60. Hrach), Turek, Šíp, Linhart – Císař, Doskočil.