13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Klatovští mladíci zaskočili Hořovicko

V plné kráse se před­vedlo ve víkendovém 2. kole fotbalové divize silně omla­zené mužstvo Klatov. V do­mácím prostředí totiž zdolali FK Hořovicko 3:1.Hráči z hostujícího týmu šli sice rychle do vedení, ale výkon domácích dorostenců v dalších minutách byl nad očekávání velice dobrý. Skóre vyrovnal osmnácti­letý Meszáros, vedoucí gól vstřelil těsně před přestávkou z voleje devatenáctiletý Pavlík a zaslouženou výhru 3:1 završil v poslední minutě další mladík Mirga.
V mužstvu Klatov nastou­pilo šest devatenáctiletých hráčů a jeden osmnáctiletý! „Hořovicko je kvalitní ce­lek, který měl v úvodu převa­hu a zaslouženě vedl. Ale naši mladí hráči si hrábli na dno sil a dokázali výsledek oto­čit," pochvaloval si klatovský lodivod Jiří Toman. Po přestávce, kdy se hosté dostali do tlaku, přišel na hřiště i čtyřicetiletý interna­cionál Roman Vonášek, pů­sobící v Klatovech v roli asis­tenta trenéra a sportovního manažera. „Mladé kluky do­kázal usměrnit a uklidnit, což jsme potřebovali. Soupeře jsme nepouštěli do šancí a nakonec přidali ještě třetí gól," konstatoval Jiří Toman.