11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Družstva dorostu Jiskry uhrála šest bodů

Premiéru si v di­vizi v nedělním dopoledni od­byli starší a mladší dorosten­ci, kteří v rámci druhého kola (první kolo bude vloženo) přivítali na stadionu Střelni­ce mužstvo Strakonice 1908.

Starší dorost:

Jiskra Domažlice - SK Stra­konice 2:0 (0:0),
Branky: Zlámal z PK, Havlíček.Úvod utkání patřil hostům, kteří hráče Jiskry zaskočili agresivním napadáním, ale bez větších šancí. Ve 30. mi­nutě vysunul domažlický Waldman Škrabala, ten byl faulován. Z přímého kopu, který rozehrával Škrabal se Zlámalem jehož střelu k pravé tyči hostující gólman Čížek vyrazil k Waldmanovi, který střelou trefil strakonického brankáře.Do druhé půle vstoupili domácí aktivně a Škrabal vy­sunul Havlíčka, který nastře­lil nohy strakonického gól­mana. Poté dvakrát zahrozili hostující Kotrba a Rejšek, ale domažličtí obránci jejich šan­ce zblokovali. V 61. minutě zahrával domažlický kapitán Hartl trestný kop. Míč se do­stal k Havlíčkovi, který na­střelil levou tyč branky. O čtyři minuty později se do velké šance dostal strakonický Kobera, ale neproměnil j i. V 68. minutě přišla opět krás­ná kombinační akce Domažlic­kých po ose Vísner, Wald­man a Škrabal, který přiťukl míč Hartlovi a ten z 25 metrů těsně minul branku. Tlak Jiskry narůstal, i když svoji šanci ještě neproměnil Závodný. Úvodní bran­ky se Jiskra do­čkala v 72. minu­tě, když Mastný vysunul Škraba­la a ten byl ve vápně faulován. Z nařízené pe­nalty, kterou nejprve výborně chytající strako­nický gólman Čí­žek vyrazil Zlá­malovi a ten pohotově dorazil míč, padla první branka utkání". Poté si domažlický gólman Korba dvakrát poradil s tvrdými střelami hostujícího Kuneše. Strakoničtí se snažili o vyrovnání a v nastaveném čase domácí gólman vyrazil Říského „přímák". Druhou branku Domažličtí vstřelili v 96. minutě, kdy Hartl nacentroval na Zlámala a ten hlavou trefil břevno. Ba­lon se dostal zpět před Havlíčka, který se parádně položil a hlavou překonal Čížka – 2:0.
Sestava Jiskry: Korba - Mastný, Zlámal, Vísner (80. Ouřada), Ferra, Závodný (90. Pačesný), Škrabal, Pavlíček (71. Minařík), Hartl, Wald­man, Sova (46. Havlíček).

„Začátek zápasu jsme ne­zvládli, protože soupeř na nás hned vlétl a neměli jsme žád­ný čas na přihrávku. Ve dru­hém poločasu se naše hra zlepšila. Udrželi jsme balon a dařila se nám kombinační hra. Vytvořili jsme si několik slibných šancí, ze kterých jsme získali pokutový kop a zaslouženě jsme šli do vedení. V posledních minutách nám docházely síly. Utkání grado­valo a ještě jsme po krásné akci přidali druhou branku," pochvaloval si Vladimír Bri­chcín, trenér st. dorostu.

Další tři body přidali i hráči mladšího dorostu, kteří porazili stejného soupeře 2:1.