16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Stafin popravil Zbůch

Holýšovský Stafin i ve druhém kole okusil chuť vítězství. Na svém hřišti při­vítal v neděli od 17 hodin loň­ského nováčka Baník Zbůch.

Stafin Holýšov - Baník Zbůch  7:1 (2:0)

Úvod zápasu přinesl velmi vyrovnanou hru. Ve druhé minutě zahrávali domácí roh, ze kterého nic nevytěžili, díky zásahu obránce Zbůchu. Vy­rovnaná hra, za mírné režie Holýšovských, vydržela až do 10. minuty, kdy po přihrávce do vápna střílel holýšovský Tlustý těsně vedle branky hostů. O minutu později, po přihrávce Russa, orazítkoval Tlustý levou tyč Vaskovy branky, který byl v minulosti druhým holýšovským bran­kářem. Z následné dorážky vybojovali domácí aut, který holýšovský Lukáš hodil až do vápna a Tlustý jej pohodlně usměrnil k tyči – 1:0. V 16. minutě přihrál Tlustý Russovi, který sám proti brankáři nastřelil pouze Vaska. Ve 23. minutě se po­druhé ocitl Russ sám proti hostujícímu brankáři ale opět jej pouze nastřelil. Ve 25. mi­nutě vybojovali domácí aut, míč se dostal až do vápna, kde připravený Lukáš míč usměrnil k tyči – 2:0. Ve 29. minutě obdržel žlutou kartu hostující Daňhel. Ve 32. minutě se dostali ke slovu hosté, když Herman po při­hrávce do vápna střílel těsně nad Jančovu branku. Od této chvíle se hra vyrovnala až do konce prvního poločasu.Druhý poločas přinesl opět vyrovnanou hru. V 52. minutě utekl obraně hostující Hrd­lička, který běžel sám proti Jančovi a nezaváhal - 2:1. V 54. minutě byl ve vápně faulován Tlustý, ale rozhodčí penaltu nepískl. O minutu později si vše Tlustý vyna­hradil. Proti padajícímu hos­tujícímu brankáři běžel osa­mocen a krásně si jej obklič­koval - 3:1. V 56. minutě utekl všem po pravé straně domácí Vrba, který si naběhl až do vápna a Vaskovi nedal šanci - 4:1. Od této chvíle se hra vyrov­nala. V 71. minutě zužitkoval přímý kop Tlustého do vápna Hamerník a hlavičkou poslal míč pod břevno - 5:1. V 76. minutě běžel Tlustý sám od půlky proti jedinému obránci, kterého obešel a svým gólem završil svůj hat­trick - 6:1.O minutu později stejný hráč mohl zvýšit, ale pouze nastřelil tyč. V 83. minutě se uvolnil Jeniš a zvýšil na ko­nečných - 7:1.Ve stejné minutě obdrželi žlutou kartu hostující Her­man a Brož a o minutu později obdržel ŽK brankář hostí Vaska. Kapitán Zbůchu Brož byl po druhé žluté kartě vy­loučen. Hosté konec zápasu evidentně nezvládli, neboť ještě v 87. minutě obdržel ŽK hráč Zbůchu Hrdlička.

Sestava Holýšova: Janěa - Hamerník, Snášel, Kaas, Hu­lina, Vrba, Lukáš, Šimka - Jeniš, Tlustý, Russ.

Sestava Zbůchu: Vasko - Brož, Plahs, Pfeifer, Lukášek, Fořt, Hlavatý, Daňhel, Hrd­lička, Herman, Fořt.

Hlavní rozhodčí: Urban, asistenti: Pressl, Duda, dele­gát: Schneider. Sešlo se 380 diváků.