Koloveč - Staňkov 2:1 (1:0)

Slavoj Koloveč - Staňkov 2:1 (1:0)

Branky Kolovče: Milota, Šperl

Sestava Kolovče: Simbartl - Baxa, Milota, Kufner ( Rejthar), Černohorský, Homolka, Tomášek, Šperl, Mifek, Duchoň, Pergl ( Částek - Souček))

Druhé kolo krajského přeboru pokračovalo pouťovým zápasem se Staňkovem. Nedělní odpoledne navštívilo tento zápas 820 diváků. Již ve druhé minutě zápasu se dostal do slibné šance Šperl, ale nepodařilo se mu přesně zakončit. V 5. minutě musel Staňkovský brankář Jánský vyrazit Mifkovu střelu na roh. V 8. minutě zahrozili hosté, hlavičkující útočník mířil těsně nad Simbartlovu branku. Dále snahy Mifka, Černohorského a Tomáška směřovali mimo branku. Ve 31. minutě Jánský vychytal pronikajícího Kufnera. Do vedení se Koloveč dostal těsně před odpískaném prvním poločase, když Milota zakončil hlavičkou centr Černohorského 1:0. Do druhého poločasu nastoupil Staňkov razantněji. Střelu z vápna Simbartl ještě zlikvidoval, ale v 61. minutě na teč Štverky po trestném kopu nestačil 1:1. Po vyrovnání mohl Šperl rychle poslat Slavoj do vedení, ale bránila mu  tyčka hostující branky. V 70. minutě došlo na střídání, hřiště opustil Pergl a nahradil ho Částek. V 82. minutě Milota tvrdou střelou trefil pouze brankáře. Zápas se blížil do svého konce, ale tři minuty před jeho odpískáním Šperl po nahrávce Mifka zajistil Slavoji první tři body - 2:1. Za povzbuzování diváků nechyběla po zápase děkovačka od hráčů.